PL PL-EN CZ Hu Sk
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Wybieramy Eksperta Miesiąca spośród członków naszej społeczności. Kim jest Ekspert Miesiąca? Wyróżnia się zaangażowaniem i aktywnością. Chętnie uczestniczy w akcjach Streetcom i dzieli się informacjami ze znajomymi zarówno w realu, jak w sieci. Jest ciekawy nowości. Uważnie i skrupulatnie spełnia obowiązki Ambasadora. Ekspert Miesiąca wypełnia również Kwestionariusz, w którym opowiada o sobie i swoich doświadczeniach jako uczestnik działań w społeczności Streetcom.

Kasia Ulaszek – Ekspertka Miesiąca w październiku 2019 roku!

Poznajcie Kasię bliżej!

 

Uzyskanie tytułu Eksperta Miesiąca to radość dla zwycięzcy! Choć wymaga to dużego zaangażowania, poświęcenia czasu, konsekwencji i skrupulatności, to tyle wyrzeczeń sprawia, że ta radość jest jeszcze większa. Tak właśnie było w przypadku Kasi! Społeczność Ekspertów Streetcom stała się jej bliska w 2013 roku. Od tamtej pory zebrała aż 7050 punktów, gdy z energią zaangażowała się w kilka kampanii m.in. Nescafe, Lego, Okocim Radler, Refunder, Drontal. Szczególną aktywnością wykazała się podczas promocji pysznych przekąsek JoyFills. Wzbudziła nasz podziw swoim uśmiechem, gdzie z energią i radością wypełniała swoje ambasadorskie obowiązki. Dlatego właśnie jej należy się zaszczytny tytuł Eksperta Miesiąca. 17 raportów z rozmów i przedstawienie produktu 21 osobom to wyjątkowe osiągnięcie! Tak dużego zaangażowania na Facebooku i Instagramie nie dało się nie zauważyć. Z wielką radością gratulujemy i stawiamy za wzór do naśladowania!

 

Zobaczcie jakie zdjęcia Kasia opublikowała w kampanii:

https://www.instagram.com/p/BzkmThvIbe4/
https://www.instagram.com/p/BzlVqk4o8U2/
https://www.instagram.com/p/BzlWgs3ImqQ/
https://www.instagram.com/p/BzltroMoF7a/
https://www.instagram.com/p/BzoEsbUIGEq/
https://www.instagram.com/p/BzqX3V1o3GF/
https://www.instagram.com/p/BzqYdMuIi-B/
https://www.instagram.com/p/Bz0MH1pogW4/
https://www.instagram.com/p/Bz8JFvyoOid/
https://www.instagram.com/p/Bz8JxbtIPKJ/
https://www.instagram.com/p/Bz-eNZXINmd/
https://www.instagram.com/p/B0GtmbBIloC/
https://www.instagram.com/p/B0GuMg4oqmv/
https://www.instagram.com/p/B0GvX50IAYu/
https://www.instagram.com/p/B0LZ7Fso7TQ/
https://www.instagram.com/p/B0Labfcop8k/

 

Zobaczcie również jej stronę na Facebooku:  https://www.facebook.com/parentingowymokiem/


Dowiedzcie się więcej o Kasi!

Jestem Ekspertem, ponieważ  lubię nowości,  lubię trzymać w rękach produkt, który za moment znajdzie się na sklepowych półkach.  Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i polecać im to co według mnie jest warte polecenia.

 

Najbardziej podoba mi się w testowaniu zaspokajanie ciekawości.  Nie tylko mojej ciekawości jako eksperta, ale także i znajomych, bliskich do których trafiają próbki. Człowiek jest z natury ciekawski, a ja daje możliwość wypróbowania danej rzeczy przed jej zakupem.

 

Na co dzień zajmuje się 5-letnim synem, który jest moją największą motywacją i niezawodnym testerem. Nawiasem kampania JoyFills to była jedna z jego ulubionych kampanii, w której aktywnie uczestniczył. Mam również inne zainteresowania, te związane z marketingiem, ale nie tylko. Specjalizuje się w administracji, uwielbiam gotować – tworzyć coś z niczego.

 

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem  sam zacny tytuł: „EKSPERT”. „AMBASADOR” marki – jak to pięknie brzmi. Dla mnie zaproszenie do kampanii to już jest olbrzymie wyróżnienie. Lubie też możliwość dzielenia się z innymi.  Nie tylko produktami, ale również i nabytą wiedzą.

 

Najchętniej spędzam czas  ze swoim dzieckiem, podczas wspólnego pieczenia ciast, ciasteczek. Tam się odnajduje najlepiej.  Często też robię zdjęcia w kuchni i „od kuchni”. Już wkrótce świąteczne pierniczenie, nie mogę się doczekać!

 

 

Moje marzenie to każdy nowy sukces mojego dziecka. Lubię być dumna, cieszę się z małych rzeczy, jestem szczęśliwa! Ważne  jest to żeby być zadowolonym z życia, z tego co się robi na co dzień, to daje Nam przysłowiowego „kopa” do dalszej pracy.

 

 

Gratulujemy Laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!