PL PL-EN CZ Hu Sk
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Paulina Pander – Ekspertka Miesiąca we wrześniu 2019 roku!

Poznajcie Paulinę bliżej!

 

Uzyskanie tytułu Eksperta Miesiąca jest cenne niczym złoto :)! Jest ukoronowaniem wysiłków włożonych w realizację zadań. Jest dowodem na to, że doceniamy wysokość jakość wykonanej pracy. Tak właśnie było w przypadku Pauliny, która sięgając po złoto w kapsułkach kawy L’OR zdobyła ten zaszczytny tytuł i prestiż. Społeczność Ekspertów Streetcom stała się jej bliska w 2017 roku. Obecnie na swoim koncie ma aż 5950 punktów!!!
Jednak to jej szczególna aktywność w mediach społecznościowych podczas kampanii L’OR nie pozostawiła nam wątpliwości, że to właśnie jej należy się tytuł Eksperta Miesiąca.
11 raportów z rozmów i przedstawienie trzech rodzajów espresso 27 osobom… mówią same za siebie! Takiego zaangażowania nie dało się nie zauważyć. Gratulujemy i stawiamy za wzór!

 

Zobaczcie jakie zdjęcia Paulina opublikowała w kampanii:

https://www.instagram.com/p/BzQZefHgOiB/
https://www.instagram.com/p/BzQalHaI9Ap/
https://www.instagram.com/p/BzTAPADIf4D/
https://www.instagram.com/p/Bze4lCkooa2/
https://www.instagram.com/p/Bzf-GQUoqM8/
https://www.instagram.com/p/B0lYAU5oww7/

 

Zobaczcie również jej bloga: https://paullatestuje.blogspot.com/


Dowiedzcie się więcej o Paulinie!

Jestem Ekspertem, ponieważ uwielbiam testować nowości jak i dobrze znane, ale nie wypróbowane przeze mnie produkty. Jest to także dla mnie dodatkowe zajęcie i zainteresowanie. Rozmowa z ludźmi, testowanie oraz relacjonowanie i publikowanie opinii na blogu lub fanpage sprawia mi naprawdę radość.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu możliwość podzielenia się próbkami z przyjaciółmi, jak i obcymi dla mnie ludźmi, oraz możliwość wyrażenia własnego zdania i własnej opinii, gdzie wiem, że jest ona istotna dla innych.

Na co dzień zajmuje się moimi papużkami, które razem ze mną chcą czasami „testować produkty”.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem nowości oraz różnorodną tematykę kampanii, w których mogę brać udział.

Najchętniej spędzam czas z moimi papużkami no i oczywiście z przyjaciółmi, z którymi mogę między innymi testować różne produkty.

Moje marzenie to aby ludzie mnie otaczający byli szczęśliwi.

 

Gratulujemy Laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Mateusz Kieszkowski – Ekspert Miesiąca w sierpniu 2019 roku!

Poznajcie Mateusza bliżej!

 

Co czuje Ekspert, który dowiaduje się, że właśnie został Ekspertem Miesiąca? Zapewne ogarnia go niesamowite uczucie radości i szczęścia z wygranej!

Może o tym powiedzieć coś więcej Mateusz, który swym entuzjazmem sprawia, że innym chce się żyć, a nawet ŻUĆ J! To nie żart, bo Mateusz otrzymał ten zaszczytny tytuł za kampanię gum i cukierków do żucia Juicy Fruit J

Do społeczności Ekspertów Streetcom dołączył w 2016 roku. Od tamtej pory zebrał 6800 punktów. Udział kampanii Juicy Fruit zaowocował niezwykłą aktywnością Mateusza na Instagramie oraz dodaniem 13 raportów i rozmowami z aż 49 osobami!
Takiego zaangażowania nie dało się nie zauważyć. Gratulujemy i stawiamy za wzór!

 

Zobaczcie jakie zdjęcia Mateusz opublikował w kampanii:

https://www.instagram.com/p/BzXpCXMoQFm/
https://www.instagram.com/p/BzPfSbVIPpH/
https://www.instagram.com/p/BzKi0bPI1_n/
https://www.instagram.com/p/ByUgxQXIAB7/
https://www.instagram.com/p/ByiNMJIIQzK/
https://www.instagram.com/p/BykXfaYInLd/
https://www.instagram.com/p/ByqBRccICWM/
https://www.instagram.com/p/ByvrcyfIKZj/
https://www.instagram.com/p/By0UDsRoNPi/
https://www.instagram.com/p/By4LPvXo_q_/
https://www.instagram.com/p/By-2ZVKIC2g/

 

Dowiedzcie się więcej o Mateuszu!

Jestem Ekspertem, bo lubię testować nowości, poznawać produkty, brać udział w dyskusjach.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu to, że mogę przekazać rodzinie i znajomym opinie na

temat danego produktu i podzielić się z nimi próbkami.

Na co dzień jestem bardzo zapracowanym ojcem i mężem.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem robić zdjęcia i testować nowości jako jedna z pierwszych osób

Najchętniej spędzam czas z moją rodziną

Moje marzenie właśnie się spełniło. Moje starania zostały docenione. Dziękuje!

 

Gratulujemy Laureatowi i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Kamila Szczepaniak – Ekspertka Miesiąca w lipcu 2019 roku!

Poznajcie Kamilę bliżej!

 

Jaki jest najlepszy sposób, aby uzyskać tytuł Eksperta Miesiąca? Nie ma na to sprawdzonego przepisu! Inspiracją dla innych są oczywiście Ci, którym to się udało. Każda droga do zdobycia tytułu Eksperta Miesiąca jest po prostu wyjątkowa. Tak właśnie było w przypadku Kamili! Społeczność Ekspertów Streetcom stała się jej bliska w 2018 roku. Od tamtej pory zebrała aż 8950 punktów. Szczególną aktywnością wykazała się podczas promocji Łomża0,0%,  więc nie pozostawiła nam wątpliwości, że to właśnie jej należy się zaszczytny tytuł Eksperta Miesiąca. 19 raportów z rozmów i przedstawienie produktu 24 osobom… mówią same za siebie! Takiego zaangażowania nie dało się nie zauważyć. Gratulujemy i stawiamy za wzór!

 

Zobaczcie jakie zdjęcia Kamila opublikowała w kampanii:

https://tiny.pl/t1rz8
https://tiny.pl/t1rz6
https://tiny.pl/t1rzb
https://tiny.pl/t1rzz

 

Dowiedzcie się więcej o Kamili!

 

Jestem Ekspertem bo, uwielbiam poszerzać swoje horyzonty. Każdego dnia odkrywać coraz więcej, poznawać inne perspektywy  i dzielić się doświadczeniami. W każdej kampanii uczę się nowych rzeczy i sprawdzam swoje możliwości.  Doceniam wkład wszystkich ambasadorów i cieszę się, że mam możliwość brać udział w tworzeniu wspaniałej społeczności.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów, ich różnorodność i możliwość dzielenia się z przyjaciółmi. Wiele kampanii, wiele tematów, wiele wyborów. Każda osoba znajdzie tą jedną, jedyną, wymarzoną. Uwielbiam się dzielić produktami, opiniami, recenzjami, dlatego tak przyjemnie jest otrzymać zestaw ambasadorski z próbkami. Jestem szczera i lubię wymieniać się spostrzeżeniami z innymi  ludźmi.

Na co dzień zajmuje się wychowywaniem córki i staram się o staż w biurze. Jeszcze nie wiem czy jest mi to pisane ale przyszedł czas na drobne zmiany, ponieważ z zawodu jestem fryzjerką. Jestem otwarta na nowe doświadczenia.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem testowanie nowości, dzielenie się swoją szczerą opinią oraz niezależność. Bardzo podoba mi się gdy mogę sprawdzić produkt przed jego zakupem, upewnia mnie czy warto poświęcić swój czas i pieniądze. Lubię gdy inni liczą się z moim zdaniem,  a świadomość, że moja opinia może pomóc komuś w zakupie sprawia, że jestem dokładna i sumienna. Niezależność i tutaj dodałabym jeszcze kreatywność, przedstawienie testowanych produktów w niezwykłych ujęciach, to niezwykłe wyzwanie, które uwielbiam. To fotografie przedstawiają nas i nasze interpretacje, dlatego staram się doskonalić w tej kwestii.

Najchętniej spędzam czas z ludźmi których kocham. Czas płynie szybko, choć chciałabym aby zwolnił. Z każdą chwilą poznajemy świat i siebie nawzajem. To rodzina i najbliżsi przyjaciele napędzają mnie do działania. Można robić wszystko ale to osoby które nas otaczają sprawiają, że świat nabiera barw, a czynności które wykonujemy mają sens.

Moje marzenie, aby moja córka miała wspaniałą przyszłość, wolną od zła i smutku, a najważniejsze to aby była szczęśliwa.

 

Gratulujemy Laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Aneta Chęcińska-Baran – Ekspertka Miesiąca w czerwcu 2019 roku!

Poznajcie Anetę bliżej!

 

Miano Eksperta Miesiąca, to nie jest suchy tytuł. Stoi za tym wiele starań i poświęconego czasu, aby droga do sukcesu zakończyła się gładkim sukcesem!

Tak właśnie było w przypadku Anety! Społeczność Ekspertów Streetcom stała się jej bliska w 2018 roku. Od tamtej pory zebrała aż 4900 punktów, gdy z energią zaangażowała się w kilka kampanii m.in. Purina ProPlan, Refunder. Szczególną aktywnością wykazała się podczas promocji żelu do suchej skóry Bio-Oil.  Nie pozostawiła nam wątpliwości, że to właśnie jej należy się zaszczytny tytuł Eksperta Miesiąca. 7 raportów z rozmów i przedstawienie produktu 16 osobom… dały jej gładkie zwycięstwo! Takiego zaangażowania nie dało się nie zauważyć. Gratulujemy i stawiamy za wzór, także w codziennej pielęgnacji suchej skóry.

 

Zobaczcie jakie zdjęcia Aneta opublikowała w kampanii:

https://www.instagram.com/p/BwW_ovEFBzM/

https://www.instagram.com/p/BwXbG2DluWx/

https://www.instagram.com/p/Bwb86VwlP07/

https://www.instagram.com/p/BwwB3k5lbUk/

https://www.instagram.com/p/Bwy5tYzFFfm/

https://www.instagram.com/p/Bwy8zQwlvHt/

https://www.instagram.com/p/BxMXSNdl6ra/

https://www.instagram.com/p/Bx-QuMSARLV/

https://www.instagram.com/p/Bx-Q-nngJxF/

 

 

Dowiedzcie się więcej o Anecie!

 

Jestem Ekspertem, bo chciałam wypróbować inny sposób na siebie! Zależało mi na rozszerzeniu swoich możliwości. Jestem ciekawa i staram się być obiektywna, więc zawsze z  ciekawością małego dziecka lubię cieszyć się tym co nowe i nieznane! Sprawia mi przyjemność dzielenie się opiniami z innymi. Wiem, że znajomi biorą moje zdanie pod uwagę – tu cytat: „Ty zawsze masz coś nowego, zwracasz uwagę na to czego my nie widzimy!”. Mam ogromną satysfakcję, że moje spostrzeżenia brane są pod uwagę. Po prostu lubię TO!

Najbardziej podoba mi się w testowaniu to, że testuję osobiście wśród osób, które są obiektywne i szczere w  opiniach. Poza tym mam szansę wypróbować dobre produkty, na które być może w ogóle nie zwróciłabym uwagi w sklepie i wyrobić sobie o nich zdanie. Po otrzymaniu paczki Ambasadora namacalnie przekonuje się, że są to świetne produkty. Są fajnie opakowane, co od razu wywołuje uśmiech na mojej twarzy! Mogę „przetestować” je na sobie i być obiektywna, bez słodzenia.

Na co dzień jestem urzędnikiem, więc mam kontakt z wieloma ludźmi. Bywają w mojej pracy dobre i złe strony, ale kocham kontakt z drugim człowiekiem.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem proces testowania, który łączy się z przyjemnością, a nawet zabawą. Mogę otrzymać świetny produkt i ogłosić, że to strzał w dziesiątkę.

Najchętniej spędzam czas z moim psem. Lubię kontakt z przyrodą i obserwowanie dzikiej zwierzyny. Chętnie spędzam też czas w towarzystwie wspaniałych przyjaciół, gdy spotykamy się przy dobrym jedzeniu J.

Moje marzenie to wyjazd na Malediwy i Mauritius. Marzy mi się też niewielki domek modułowy blisko lasu i dzikiej przyrody.

 

Gratulujemy Laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Monika Łagan – Ekspertka Miesiąca w czerwcu 2019 roku!

Poznajcie Monikę bliżej!

 

Uzyskanie tytułu Eksperta Miesiąca to prawdziwy sukces! Wymaga dużego zaangażowania, poświęcenia czasu, konsekwencji i skrupulatności. Dlatego droga do zdobycia tytułu Eksperta Miesiąc, mimo wielu wyrzeczeń jest godna podziwu. Tak właśnie było w przypadku Moniki! Społeczność Ekspertów Streetcom stała się jej bliska w 2015 roku. Obecnie na swoim koncie ma 7450 punktów. Z energią zaangażowała się w kilka kampanii m.in. Somersby, Tesa, Wedel, Salvequick, Winiary, Refunder, Neutregena Hydroboost, Polkomtel. Szczególną aktywnością wykazała się podczas promocji Vichy Mineral 89.Wzbudziła nasz podziw codzienną „pielęgnacją” swoich ambasadorskich obowiązków, więc to właśnie jej należy się zaszczytny tytuł Eksperta Miesiąca. 11 raportów z rozmów i przedstawienie produktu 13 osobom… to piękne osiągnięcie! Takiego mocnego zaangażowania (zwłaszcza na Facebooku i Instagramie) nie dało się nie zauważyć. Gratulujemy i stawiamy za wzór do naśladowania!

 

Zobaczcie jakie zdjęcia Monika opublikowała w kampanii:

 

https://link.do/bAltl

https://link.do/Tn3hR

https://link.do/WSu6z

https://link.do/cPbz4

 

Dowiedzcie się więcej o Monice!

 

Jestem Ekspertem, bo lubię wyzwania związane z każdą kolejną kampanią. Wiele spotkań i rozmów o nowych produktach otwiera przede mną kolejne drzwi do bycia lepszym ambasadorem.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu różnorodność produktów.

Na co dzień zajmuje się wychowaniem moich dwóch cudownych córek, które uświadamiają mi dlaczego z dnia na dzień chce być lepszym człowiekiem.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem czas dzielenia się opiniami po pierwszych testach. To burza mózgów.

Najchętniej spędzam czas w gronie przyjaciół, bliskich mi osób.

Moje marzenie to realizowanie się jako najlepszy ekspert i ambasador jak największej ilości super kampanii.

 

Gratulujemy Laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Adam Grudzień– Ekspert Miesiąca w kwietniu 2019 roku!

Poznajcie Adama bliżej!

 

Rywalizację o zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca można porównać do rywalizacji sportowej. W obu przypadkach ważna jest konsekwencja w realizacji postawionych zadań. To jest prosta droga do osiągnięcia znakomitego wyniku i sięgnięcia po laury. Tak właśnie było w przypadku Adama, który dołączył do drużyny Streetcom w 2008 roku! Od tamtej pory zdobył aż 5100 punktów za udział w kampaniach m.in. Refunder i Futuro. Szczególnie sportową postawą wykazał się podczas promocji tej ostatniej marki. Adam jest sportowcem i trenerem, więc  jego konsekwencja w realizacji zadań przełożyła się na napisanie 5 raportów i zaangażowanie aż 22 osób do rozmów o opaskach stabilizujących Futuro. Takiego sportowego zacięcia nie dało się nie zauważyć. Adam zdobył zaszczytny tytuł Eksperta Miesiąca! Gratulujemy i stawiamy za wzór.

 

Zobaczcie jakie zdjęcia Adam opublikował w kampanii:
https://link.do/3VkH6
https://link.do/sHoK6
https://link.do/w7yMq
https://link.do/4xxu0

 

Dowiedzcie się więcej o Adamie!

Jestem Ekspertem, bo bardzo spodobała mi się formuła działalności platformy streetcom.pl. Możliwość testowania produktu, poznając o nim informacje, sprawdzając jego funkcjonalność, przynosi  korzyść nie tylko mnie, ale również innym osobom, które mogą zaczerpnąć tej wiedzy od takich Ambasadorów jak ja. To ciekawe miejsce, w którym mamy do czynienia z wiarygodną informacją.

 

Najbardziej podoba mi się w testowaniu bezpośredni kontakt z produktem. Możliwość zbadania jego mocnych i słabych stron. Pozyskana w ten sposób wiedza jest czymś bardzo przydatnym, rozwija percepcję.

 

Na co dzień zajmuję się pracą w branży motoryzacyjnej oraz pracą z młodzieżą, jako trener lekkoatletyki w dwóch klubach sportowych TS AKS Chorzów i TL Pogoń Ruda Śląska. Od 2005 roku jestem czynnym zawodnikiem i rozwijam swoją pasję związaną z uprawianiem konkurencji rzutu młotem.

 

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem moment odbierania paczki i poczucie, że ktoś uwierzył we mnie, w moją sumienność i obdarzył zaufaniem wierząc, że dobrze wykonam robotę Ambasadora. Staram się nie zawieść tych oczekiwań.

 

Najchętniej spędzam czas na treningu, aktywność fizyczna jest dla mnie bardzo ważna. Pozwala na zachowanie sprawności ciała i umysłu,  stała się moim nawykiem, bez którego obecnie nie wyobrażam sobie życia. W wolnym czasie lubię również czytać książki, wyjść do kina, czy po prostu usiąść wygodnie w fotelu i pomarzyć.

 

Moje marzenie to … jest ich wiele, myślę, że najważniejszym jest wychowanie olimpijczyka, który będzie zdobywać medale dla naszego kraju, oprócz tego budowa domu z dużym ogródkiem, żeby moje psiaki miały gdzie psocić, oraz podróże do takich krajów jak Japonia, Australia czy Brazylia

 

Gratulujemy Laureatowi i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Joanna Stachoń-Müller Ekspertka Miesiąca w marcu 2019 roku!

Poznajcie Joannę bliżej!

 

Jaki jest najlepszy sposób, aby uzyskać tytuł Eksperta Miesiąca? Nie ma na to sprawdzonego przepisu! Inspiracją dla innych są oczywiście Ci, którym to się udało. Każda droga do zdobycia tytułu Eksperta Miesiąca jest po prostu wyjątkowa. Tak właśnie było w przypadku Joanny! Społeczność Ekspertów Streetcom stała się jej bliska w 2017 roku. Od tamtej pory zebrała aż 7250 punktów, gdy z energią zaangażowała się w kilka kampanii m.in. Total Fitness, Refunder. Szczególną aktywnością wykazała się podczas promocji Sudocrem,  więc nie pozostawiła nam wątpliwości, że to właśnie jej należy się zaszczytny tytuł Eksperta Miesiąca. 8 raportów z rozmów i przedstawienie produktu 35 osobom… mówią same za siebie! Takiego zaangażowania nie dało się nie zauważyć. Gratulujemy i stawiamy za wzór!

 

Zobaczcie jakie zdjęcia Joanna opublikowała w kampanii:
https://link.do/8iuL3

https://link.do/iOWkb

https://link.do/54qI1

https://link.do/5mL6M

 

Zobaczcie również wpis na blogu: https://link.do/J34lz

 

Dowiedzcie się więcej o Joannie!

 

Jestem Ekspertem, bo uwielbiam poznawać nowości, a jakiś czas temu zauważyłam, że najczęściej sięgam po sprawdzone przez lata produkty. Branie udziału w kampaniach pozwala mi zmieniać oblicze nie tylko mojej lodówki czy łazienki, ale sprawia, że kształtuje się mój gust co do smaków i jakości produktów. Stałam się bardziej wymagającym konsumentem, wszystko analizuje i do wielu produktów kupionych w sklepie podchodzę podobnie jak do akcji testowania – staram się wyłapać zalety i wady, czy też porównuję na tle innych sobie znanych produktów.

 

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów misje do spełnienia. Głównie te polegające na rozmowach z innymi osobami. Dzięki kampaniom poznałam wiele sympatycznych osób w klubie dla dzieci, na placu zabaw. Dotychczas nie było mi łatwo się przełamać, teraz mogłam podejść, pochwalić się udziałem w kampanii i opowiedzieć o produkcie, który być absolutną nowością i wzbudzał duże zainteresowania. Nie będę ukrywała, że możliwość podarowania próbki moim rozmówczyniom była bardzo miłym akcentem, a mi dodawała odwagi. Ze sporą grupą moich rozmówczyń jesteśmy w stałym kontakcie po dziś.

 

Na co dzień zajmuje się wychowywaniem rocznej córeczki. Już wkrótce wracam do pracy zawodowej– która jest jednocześnie moją pasją – czyli nauczania dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Moim hobby są narzędzia TIK w edukacji, a całkiem prywatnie literatura i prasa popularnonaukowa. Gdy mam ochotę na odskocznię i tzw. chillout – oddaję się przyjemności słuchania muzyki – najczęściej wybieram polski rock, lata 70 i 80.

 

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem możliwość poznawania, jako jedna z pierwszych osób, nowości na rynku. Zawsze lubiłam innowacje w każdej dziedzinie – handlowej, usługowej czy technologicznej. Są znakiem naszych czasów, gdy określenia „najlepsze” i „najnowocześniejsze” bardzo szybko się dezaktualizują z dnia na dzień. Wartością dodaną jest niejaka duma z przedstawiania się jako recenzentka i dzielenia się próbkami.

 

Najchętniej spędzam czas z moją rodziną. Mężem, córeczką i wierną, przygarniętą 5 lat temu, suczką. Gdy tylko odwiedzamy moje rodzinne strony, czas spędzamy z moimi rodzicami i rodzeństwem na grach i zabawach towarzyskich jak gry planszowe, mini golf, zagadki logiczne i kryminalne. Choć zawsze na pierwszym miejscu są rozmowy do późnej nocy na każde, poważne i zabawne tematy. Sami mamy całą półkę gier planszowych – które nieco się przykurzyły przez ostatni rok, z racji pojawienia się na świecie latorośli.

 

Moje marzenie to zdrowie moich najbliższych, poczucie bezpieczeństwa i… mały domek na wsi. Jeśli miałabym „popłynąć” to po cichutku marzę o kilku miesiącach spędzonych w zachodnich stanach USA, najbardziej Arizonie. Kto wie, może kiedyś :)

 

Gratulujemy Laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Anna Dworakowska – Ekspertka Miesiąca w lutym 2019 roku!

Poznajcie Annę bliżej!

 

Anna dołączyła do społeczności Ekspertów Streetcom w 2016 roku. Nasza Ekspertka zebrała na swoim koncie 3150 punktów uczestnicząc w kampaniach marek Wawrzyniec, Refunder, Plush oraz Hebe. Aktywność w ostatniej z wymienionych kampanii była bardzo widoczna dlatego Anna została nagrodzona tytułem Eksperta Miesiąca!

Dodała 11 raportów z rozmów, rozmawiała aż z 40 osobami – jak widać warto być zaangażowanym Ambasadorem i dużo rozmawiać. My nagrodziliśmy jej aktywność w tej kampanii!

 

Zobaczcie jakie zdjęcia Anna opublikowała w kampanii:

 

https://bit.ly/2TJpmal

https://bit.ly/2ClqNkd

https://bit.ly/2HB7JCg

https://bit.ly/2ClqQwp

https://bit.ly/2XWiGnw

https://bit.ly/2Ff8gXN

Dowiedzcie się więcej o Annie!

 

Jestem Ekspertem bo uwielbiam testować różne rzeczy. Czasami tak bardzo przyzwyczajamy się do jakichś produktów, że nie mamy odwagi sprawdzić czegoś nowego. Kampanie Streetcom dają mi tę możliwość. I tak, dzięki nim, w moim domu zagościły pewne produkty, których wcześniej nie używałam.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, że poza próbkami dla znajomych sama mogę coś przetestować. Podoba mi się mnogość kampanii typowo kobiecych, bo uwielbiam nowości kosmetyczne. Poza tym lubię ten cień zazdrości w oczach koleżanek, gdy mówię, że udało mi się zostać testerką. 😉

Na co dzień zajmuje się pracuję w biurze, a w weekendy studiuję pedagogikę.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem to, że mam szansę testować produkty czy usługi, których wcześniej nie używałam.

Najchętniej spędzam czas z ludźmi. Jak nie z moim mężem, to z rodziną, a jak nie z rodziną, to z przyjaciółmi. A gdy już nie spędzam czasu z mężem, rodziną czy przyjaciółmi, to idę na chór pośpiewać.

Moje marzenie to zobaczyć cały świat!

 

 

Gratulujemy Laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Maksymilian Michniak – Ekspert Miesiąca w styczniu 2019 roku!

Poznajcie Maksymiliana bliżej!

 

Maksymilian dołączył do społeczności ekspertów Streetcom w 2015 roku. Nasz Ekspert zebrał na swoim koncie 4200 punktów uczestnicząc w kampaniach marek Somersby, Mentos, Refunder oraz Fisherman’s Friend.

Aktywność w ostatniej z wymienionych kampanii była bardzo wysoka dlategoMaksymilian został nagrodzony tytułem Eksperta Miesiąca!

Sami oceńcie:  dodał 7 raportów, rozmawiał z 24 osobami – jak widać warto rozmawiać, warto być zaangażowanym Ambasadorem. A my doceniliśmy jego aktywność!

 

Zobaczcie jakie zdjęcia opublikował w kampanii:

 

https://bit.ly/2SCqThu

https://bit.ly/2tmPxUj

https://bit.ly/2DIr28W

https://bit.ly/2TXchpO

 

Dowiedzcie się więcej o Maksymilianie!

Jestem Ekspertem bo kocham testować nowe produkty i dzielić się nimi ze znajomymi.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, że są one zupełnie za darmo a dodatkowo są to produkty nowe na rynku.

Na co dzień zajmuje się kontrolą jakości i inspekcją produktu.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem to, że mogę swobodnie wypowiadać się na temat testowanych produktów.

Najchętniej spędzam czas z moją ukochaną dziewczyną :-)

Moje marzenie to podróże po całym świecie.

 

Gratulujemy Laureatowi idziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Beata Dźwirzyńska – Ekspertka Miesiąca w grudniu 2018 roku!

Poznajcie Beatę bliżej!

 

Beata dołączyła do społeczności ekspertów Streetcom w 2013 roku. Nasza Ekspertka zebrała na swoim koncie 3300 punktów uczestnicząc w kampaniach marek Fortuna, Refunder oraz Familijne2Go.

Wyjątkowa aktywność w ostatniej z wymienionych kampanii dała nam podstawę do wyróżnienia Beaty!

Sami oceńcie dodała 6 raportów, rozmawiała z 38 osobami – jak widać warto rozmawiać, warto być zaangażowaną Ambasadorką. A my doceniamy  jej aktywność!

 

Zobaczcie jakie zdjęcia oraz wpis na blogu opublikowała w kampanii:

 

https://bit.ly/2swEOX7
https://bit.ly/2CssewL
https://bit.ly/2DjcZYG
https://bit.ly/2QZHjuS
https://bit.ly/2FFM4I6

 

Dowiedz się więcej o Beacie!


Jestem Ekspertem bo po prostu lubię być Ekspertem i testować nowości 😊

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, że mogę podzielić się produktami ze znajomymi i rodziną, oraz, że możemy o nich porozmawiać spędzając razem przyjemnie czas 😊

Na co dzień zajmuje się opiekowaniem się córeczką oraz prowadzeniem bloga.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem testowanie nowych produktów.

Najchętniej spędzam czas z rodziną oraz ze znajomymi.

Moje marzenie to żebyśmy wszyscy byli zdrowi oraz spełnienie marzenia mojego męża – wycieczka na Machu Picchu.

 

Gratulujemy Laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Żaneta Szot – Ekspertka Miesiąca w listopadzie 2018 roku!

Poznajcie ją bliżej!

 

Żaneta jest z nami od 2016 roku.

Nasza Ekspertka zebrała na swoim koncie 4 400 punktów.

Wzięła już udział w kampaniach marek Tesa, Finuu, Wawrzyniec oraz Smakowita 4 ziarna.

Za ostatnią kampanię otrzymuje wyróżnienie!

Dodała 8 raportów, rozmawiała z 29 osobami. Doceniliśmy jej aktywność!

 

Zobaczcie, jakie zdjęcia oraz wpis na blogu opublikowała w kampanii:

 

https://bit.ly/2EJh5eu https://bit.ly/2RaKYdo

https://bit.ly/2T59LwW

 

 

Dowiedz się więcej o Żanecie!

Jestem Ekspertem, bo… Lubię poznawać nowości, dzielić się nimi ze znajomymi.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów… To, że mogę poznawać różne produkty oraz dzielić się opinią wśród znajomych i rodziny.

Na co dzień zajmuję się… Trójką dzieci – w tym, jednym z nich jest mąż. Codzienne obowiązki pochłaniają sporo czasu ale uwielbiam je.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem… Tę magię w testowaniu, a moja opinia pomaga wielu osobom podjąć trafne decyzje.

Najchętniej spędzam czas… Z dziećmi na zabawach oraz prowadzeniu bloga.

Moje marzenie… Wyjazd na Sylwestra w góry.

 

 

Gratulujemy Laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Natalia Szmul – Kraszewska – Ekspertka Miesiąca w listopadzie 2018 roku!
Poznajcie ją bliżej!

Natalia jest z nami od 2016 roku.
Nasza Ekspertka zebrała na swoim koncie 3750 punktów.
Wzięła już udział w kampaniach marek Wawrzyniec i Purina Beyond
Za ostatnią kampanię otrzymuje wyróżnienie!
Dodała 8 raportów, rozmawiała z 21 osobami. Doceniliśmy jej aktywność!

Zobaczcie jakie zdjęcia opublikowała w kampanii:

https://bit.ly/2SguEVi
https://bit.ly/2DQLt5l
https://bit.ly/2PZjeIW
https://bit.ly/2zrHRni

Dowiedz się więcej o Natalii!
Jestem Ekspertem bo mogę poznawać nowe produkty, mogę dzielić się nimi z rodziną, znajomymi i sprawia mi to ogromną radość – po prostu!
W testowaniu produktów najbardziej lubię smakować nowości.
Na co dzień zajmuję się domem, synem – po prostu typowa „Kura Domowa” :)
Bycie Ekspertem to odskocznia od codziennych zajęć, poznawanie nowych ludzi oraz produktów.
Najchętniej spędzam czas na świeżym powietrzu z rodziną.
Moje marzenie to dostawać każdą kampanię :)

Gratulujemy Laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Aleksandra Nowacka – Ekspertka Miesiąca września 2018 roku!
Poznajcie ją bliżej!

Aleksandra jest z nami od 2014 roku.
Nasza Ekspertka zebrała na swoim koncie 7250 punktów.
Brała już udział w kampanii: Kupiec, DrGerard, Activia, Tesa, Optima Cardio Potas oraz… Neutrogena HydroBoost!
Za ostatnią otrzymuje wyróżnienie.
Dodała 6 raportów, rozmawiała z 6 osobami. Doceniliśmy jej aktywność!
Zobaczcie jakie zdjęcia opublikowała w kampanii:

https://bit.ly/2AqDREJ
https://bit.ly/2CzrBTG
https://bit.ly/2z33MA6
https://bit.ly/2q9M7mq
https://bit.ly/2D0X56c
https://bit.ly/2CAxlMM
https://bit.ly/2OHcxKS

 

 

 

Dowiedz się więcej o Aleksandrze!

Jestem Ekspertem, bo sprawia mi to przyjemność i jest dla mnie formą rozrywki.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, że później relację ze swoich testów mogę przedstawić innym osobom i być dla nich doradcą. Ja sama chętnie korzystam z opinii innych osób. W końcu nikt z nas nie lubi kupować „kota w worku”. A dzięki takim osobom jak my, czyli Ambasadorom, już przed kupnem danego produktu wiem, czy jest on dla nas, czy nie.

Na co dzień zajmuje się wychowaniem synka oraz prowadzę blog o testowaniu.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem ten moment, gdy otwieram paczką Ambasadora. I oczywiście później testy produktów:)

Najchętniej spędzam czas z moim synkiem i mężem.

Moje marzenie – chciałabym, aby mój syn był zawsze szczęśliwy i miał piękne życie:)

Gratulujemy laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Patrycja Łosowska Ekspertką Miesiąca sierpnia 2018 roku!

Poznajcie ją bliżej!

 

Patrycja jest z nami od 2017 roku.

Nasza Ekspertka zebrała na swoim koncie 9800 punktów.

Brała już udział w kampanii: Okocim Jasne, Winiary Pomysł na… oraz Purina® Pro Plan®

Za ostatnią otrzymuje wyróżnienie.

Dodała 16 raportów, rozmawiała z 30 osobami. Doceniliśmy jej aktywność!

 

Zobaczcie jakie zdjęcia opublikowała w kampanii:

 

https://bit.ly/2OvK5rd

https://bit.ly/2PN1Tyx

https://bit.ly/2pfbIda

https://bit.ly/2Niuwqq

https://bit.ly/2Oz9RLn

https://bit.ly/2xjSibm

https://bit.ly/2Nm8rY6

https://bit.ly/2xvLJSo

https://bit.ly/2pnYzPf

https://bit.ly/2MICrYP

https://bit.ly/2PJnrM6

https://bit.ly/2NoDuCJ

 

Dowiedz się więcej o Patrycji!

Jestem Ekspertem, bo lubię testować, smakować, próbować. Sprawia mi to wielką frajdę.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów poznawanie nowych marek i możliwość dzielenia się tym z innymi. A najlepsze jest uczucie, gdy moje poczynania zostają zauważone i docenione.

Na co dzień zajmuje się moimi dzieciakami.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem dzielenie się swoimi odczuciami z innymi ludźmi.

Najchętniej spędzam czas z moją rodziną.

Moje marzenie to poczuć takie spełnienie w życiu zawodowym, jakiego doświadczam w prywatnym.

 

Gratulujemy laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Agnieszka Kieszkowska Ekspertką Miesiąca lipca 2018 roku!

Poznajcie ją bliżej!

 

Agnieszka Kieszkowska jest z nami od 2016 roku.
Brała już udział w kilku kampaniach, w tym między innymi: kampanii prezerwatyw i żeli intymnych SKYN, Finuu, Okocim Radler, Winiary Pomysł na…, Total Fitness i Śliwka Nałęczowska.
Za ostatnią kampanię otrzymuje wyróżnienie.
Nasza Ekspertka zebrała na swoim koncie już 7000 punktów oraz dodała 6 raportów po rozmowach z 29 osobami. Doceniliśmy jej aktywność!

Zobaczcie jakie zdjęcia opublikowała Agnieszka w kampanii:

 

https://bit.ly/2C60jWy

https://bit.ly/2PhmkD9

https://bit.ly/2PNiNgX

https://bit.ly/2wqdSdS

 

Dowiedz się więcej o Agnieszce!

Jestem Ekspertem, bo jest to super zabawa.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu to, że mogę jako jedna z pierwszych osób poznać nowości.

Na co dzień zajmuje się wychowywaniem dzieci oraz rozwijaniem swojego hobby.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem to, że mogę testować nowości, produkty i usługi.

Najchętniej spędzam czas aktywnie z moją rodziną.

Moje marzenie to, aby spełniło się marzenie mojej córki.

 

Gratulujemy laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Karolina Majewska Ekspertką Miesiąca czerwca 2018 roku!

Poznajcie ją bliżej!

Karolina Majewska jest z nami od 2016 roku. Brała już udział w kilku kampaniach, a w tym: Finuu, Okocim Radler, NEUTROGENA®, MENTOS PURE FRESH. Za ostatnią kampanię otrzymuje wyróżnienie. Nasza Ekspertka zebrała na swoim koncie już 4950 punktów oraz dodała 12 raportów po rozmowach z 24 osobami. Doceniliśmy jej aktywność!

Zobaczcie, jakie zdjęcia opublikowała Karolina w kampanii MENTOS:

 https://bit.ly/2L1a2k8

https://bit.ly/2m8sN72

https://bit.ly/2zsjk3Q

https://bit.ly/2NIYfFI

https://bit.ly/2JazDlr

https://bit.ly/2KQEwWA

https://bit.ly/2N7yTQm

https://bit.ly/2NEogWq

https://bit.ly/2L3mZtq

https://bit.ly/2zpbacy

https://bit.ly/2zslG2G

https://bit.ly/2m68pDw

https://bit.ly/2zuzo5d

https://bit.ly/2uhZNgO

https://bit.ly/2ucYFvH

https://bit.ly/2JdArG8

https://bit.ly/2JcEumr

https://bit.ly/2N8xLfv

https://bit.ly/2umTpow

https://bit.ly/2L7bAWw

https://bit.ly/2L7H4vz

 

 

Dowiedz się więcej o Karolinie!

Jestem Ekspertem, bo uwielbiam dzielić się swoimi odczuciami, które każdy z nas ma inne.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu możliwość wypróbowania nowych produktów oraz wyrażania swoich opinii, które dla innych są w pewnym sensie doradztwem.

Na co dzień zajmuje się domem, dziećmi oraz sobą – po godzinach testuje marki i poszukuje jak najlepszych produktów, kosmetyków i gadżetów.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem świadomość współuczestnictwa w budowaniu marki oraz produktu, a także możliwość poznawania innych Ekspertów.

Najchętniej spędzam czas z bliskimi. Uwielbiam też sport, przygody i nowe doświadczenia, które uczą i pomagają mi zrozumieć wiele w moim życiu.

Moje marzenie to American Dream i Disneyland.

 

Gratulujemy laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Elwira Masłowska Ekspertką Miesiąca maja 2018 roku!

Poznajcie ją bliżej!

 

Elwira Masłowska dołączyła do Streetcom w 2011 roku. Do tej pory brała udział w kampanii aplikacji mobilnej Streetcom, systemu Sage Symfonia oraz testowała dwa nowe smaki Saskiej. Jej aktywność w ostatniej kampanii postanowiliśmy wyróżnić. Nasza Ekspertka ma na swoim koncie 3100 punktów oraz dodała 6 raportów po rozmowach z 56 osobami.

Elwira opublikowała ciekawy wpis na swoim blogu – zachęcamy do lektury:

https://bit.ly/2JRbrd8

 

Dowiedz się więcej o Elwirze!

Jestem Ekspertem, bo jestem ciekawska.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów możliwość ich poznania.

Na co dzień zajmuje się wychowywaniem córki, prowadzeniem małej firmy w domu oraz prowadzenie bloga kulinarnego.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem element zaskoczenia. Nie spodziewałam się, że zostanę Ambasadorką marki Saska, a teraz zaskoczeniem jest zdobycie tytułu Eksperta Miesiąca. To bardzo miłe :)

Najchętniej spędzam czas, gotując dla moich najbliższych.

Moje marzenie to wyjechać na wakacje do ciepłych krajów na bardzo, bardzo długo…

 

Gratulujemy laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Iwona Mieczkowska Ekspertką Miesiąca kwietnia 2018 roku!

Poznajcie ją bliżej!

 

Iwona dołączyła do Streetcom w 2014 roku. Może pochwalić się 5650 punktami na swoim koncie. Do tej pory brała udział w kampaniach dla marek: Perlux, Łowicz, Mobilna iOS, Vileda, Somersby, tesaPowerstrips®, Kroker, Dulux, Jack Daniel’sTennessee Fire®. Za aktywność w ostatniej kampanii otrzymuje wyróżnienie i zdobywa tytuł Eksperta Miesiąca. Nasza Ekspertka dodała 3 raporty po rozmowach z 12 osobami oraz bardzo ciekawy wpis na blogu. Była również aktywna na Instagramie. Poniżej publikujemy prace Iwony:

https://bit.ly/2s1DGuS

https://bit.ly/2s6ePVM

https://bit.ly/2s5COo5

https://bit.ly/2IHpygF

https://bit.ly/2x5WWMt

https://bit.ly/2s61z3r

 

Dowiedz się więcej o Iwonie!

Jestem Ekspertem, bo lubię poznawać nowe produkty i dzielić się opinią na ich temat z innymi osobami.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów to, że oprócz mnie mogą wziąć udział w testowaniu członkowie mojej rodziny oraz przyjaciele i znajomi z pracy.

Na co dzień zajmuje się domem, wychowywaniem dwóch córek – Magdy i Marysi – oraz prowadzeniem bloga.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem to, że mam możliwość poznania produktu zanim trafi do większego grona odbiorców.

Najchętniej spędzam czas z moją rodziną: córeczkami i mężem Pawłem:)

Moje marzenie to polecieć do ciepłych krajów i przez tydzień wylegiwać się na plaży, nic nie robiąc;)

 

Gratulujemy laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Monika Miedzińska Ekspertką Miesiąca marca 2018 roku!

Poznajcie ją bliżej!

 

Monika dołączyła do Streetcom w 2016 roku. Może pochwalić się 4950 punktami na swoim koncie. Do tej pory nasza Ekspertka brała udział w kampaniach dla marek: Wedlowskie Desery, Okocim Radler oraz NESCAFÉ 3in1 Choco Hazelnut . Za aktywność w tej ostatniej kampanii otrzymuje wyróżnienie. Monika dodała 5 raportów po rozmowach z 10 osobami.

 

Naszą uwagę zwrócił ciekawy wpis Moniki na blogu:

https://bit.ly/2ECYXyb

 

Dowiedz się więcej o Monice!

Jestem Ekspertem, bo uwielbiam odkrywać, testować nowe produkty oraz dzielić się moimi opiniami w internecie.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów fakt, że nic za to nie płacę, a próbek dostaję w paczce mnóstwo i mogę częstować nimi swoich bliskich.

Na co dzień zajmuje się blogowaniem, testowaniem oraz kończeniem studiów magisterskich.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem to, że otrzymuję całkiem za darmo produkty, które mają wejść/dopiero, co weszły na rynek i mogę je wypróbować, jako jedna z pierwszych osób.

Najchętniej spędzam czas ze znajomymi zarówno w domowym zaciszu, jak i przy kawie na mieście. Jednak zdarzają się takie dni, kiedy wolę zostać pod kocem, z herbatką i umilić sobie czas dobrym serialem.

Moje marzenie to bycie szczęśliwym i spełnionym człowiekiem – po prostu!

 

Gratulujemy laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Justyna Świerczyńska Ekspertką Miesiąca lutego 2018 roku!

Poznajcie ją bliżej!

 

Justyna Świerczyńska dołączyła do naszej społeczności w 2014 roku. Dotychczas brała aktywny udział w kampaniach Somersby, Refunder i Winiary Pomysł na… . Za tę ostatnią kampanię otrzymuje wyróżnienie.

Nasza Eksperta zgromadziła dotychczas na swoim koncie 10150 punktów oraz dodała 16 raportów po rozmowach z 27 osobami.

Jej ciekawe prace można znaleźć na Instagramie:

 

https://bit.ly/2GQFG1C

https://bit.ly/2JdDlw4

https://bit.ly/2JeVNUR

https://bit.ly/2pZvF8O

https://bit.ly/2H4GsFS

https://bit.ly/2q2zMQm

https://bit.ly/2GU4ENo

https://bit.ly/2Gx8KaQ

https://bit.ly/2uHIk4T

https://bit.ly/2pZtHVO

https://bit.ly/2GuQsvf

https://bit.ly/2EfD8ou

https://bit.ly/2JcrFJM

https://bit.ly/2H5zIYi

https://bit.ly/2GxpQWf

https://bit.ly/2GMBWht

https://bit.ly/2GOYfTF

https://bit.ly/2GsjJ9v

https://bit.ly/2q1XvQP

https://bit.ly/2q1XDjh

https://bit.ly/2q0KJCT

https://bit.ly/2q1YeS3

https://bit.ly/2GtoZ8Z

https://bit.ly/2Gum8fY

https://bit.ly/2q2ESMu

https://bit.ly/2GxpYco

https://bit.ly/2IrdzmJ

https://bit.ly/2GteFBP

https://bit.ly/2q5v190

https://bit.ly/2q6J2UL

https://bit.ly/2pXA63R

https://bit.ly/2InTvS7

 

     Dowiedz się więcej o Justynie!

     Jestem Ekspertką, bo, na co dzień uwielbiam testować i odkrywać nowe produkty.

     Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów możliwość ich wypróbowania.

     Na co dzień zajmuje się testowaniem oraz publikowaniem treści na różnych stronach internetowych.

     Najbardziej lubię w byciu Ekspertem możliwość brania udziału w różnych kampaniach.

     Najchętniej spędzam czas z bliskimi, a także w kuchni – tworząc rozmaite dania.

     Moje marzenie to zamieszkać w Hiszpanii.

 

Gratulujemy laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Katarzyna Franiszyn-Luciano Ekspertką Miesiąca stycznia 2018 roku!

Poznajcie ją bliżej!

 

Katarzyna, Ekspertka i Blogerka Streetcom w jednym, dołączyła do naszej społeczności w 2013 roku. Jest autorką bloga www.zkuchnidokuchni.pl, na którym opublikowała ciekawy wpis na temat past warzywnych Wawrzyniec. Za tę kampanię Katarzyna otrzymuje wyróżnienie. Jej aktywność dostrzegliśmy również w kampanii aplikacji mobilnej Streetcom.

Nasza Ekspertka zgromadziła dotychczas na swoim koncie 2400 punktów oraz dodała w sumie 7 raportów po rozmowach z 38 osobami.

 

Wyróżnione zdjęcia i wpisy Katarzyny publikujemy poniżej:

 

http://bit.ly/2o7virJ

http://bit.ly/2ojGQHt

http://bit.ly/2ERmTCo

http://bit.ly/2BEBVth

http://bit.ly/2sI3jUm

http://bit.ly/2FdOkEb

http://bit.ly/2BG6puy

 

Dowiedz się więcej o Katarzynie!

 

Jestem Ekspertem, bo to fajna sprawa móc przetestować produkt zanim dotrze do szerokiego grona odbiorców. Cieszę się, że jako pierwsza mogłam poznać nowość oraz firmę, którą reprezentuje produkt.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu fakt, że oprócz produktu dostaję możliwość poznania marki, do której na przykład byłam zrażona wcześniej. To daje możliwość zmiany oceny.

Na co dzień zajmuje się dziećmi i prowadzę bloga kulinarnego. To wszystko potrafi zająć mi masę czasu, z czego się bardzo cieszę, ponieważ potrafię połączyć przyjemne z pożytecznym.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem fakt, że mam możliwość wypowiedzenia się o produkcie zanim sięgną po niego inni.

Najchętniej spędzam czas…w ciągłym ruchu!

Moje marzenie to własna restauracjai prawo jazdy, a co za tym idzie – marzeniem jest ODWAGA!

 

Gratulujemy laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Paweł Traczyk Ekspertem Miesiąca grudnia 2017 roku!

Poznajcie go bliżej!

 

Paweł dołączył do społeczności Streetcom w 2008 roku. Do dzisiaj na jego koncie znajduje się 5160 punktów. Nasz Ekspert dodał 8 raportów i rozmawiał z 12 osobami. Jego aktywność dostrzegliśmy już w wielu kampaniach, a w tym: Purina ONE, UPC VOD, Ballantines, Envelo, Metaxa, Bodymax, aplikacja Streetcom, BelVita, tesa, Optima Cardio Potas+, LitozinActiv. Za tę ostatnią Paweł otrzymuje wyróżnienie! Gratulujemy osiągnięć!

Poniżej zamieszczamy prace naszego nowego Eksperta Miesiąca:

http://bit.ly/2DmJMgh

http://bit.ly/2EPpOaO

http://bit.ly/2rfGK8N

http://bit.ly/2ENcJ20

 

Dowiedz się więcej o Pawle!

Jestem Ekspertem, bo to zaszczyt być w społeczności mogącej jako pierwsza testować i poznawać nowości rynkowe. Bycie Ekspertem zobowiązuje!

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów poznanie marek, z którymi wcześniej nie miałem styczności lub do których miałem sceptyczne podejście.To daje szansę na obiektywną ocenę.

Na co dzień zajmuję się pracą zawodową związaną z zakupami i kontrolą jakości. Branża bardzo pokrewna, często współpraca ze Streetcom staje się pomocna. Po godzinach jest czas na dom, najbliższych i hobby.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem tę nutkę zazdrości znajomych, kiedy biorę udział w ciekawych, atrakcyjnych kampaniach. Wtedy z czystym sumieniem polecam Streetcom i zachęcam do dołączenia do grona Ekspertów.

Najchętniej spędzam czas wśród bliskich mi osób – zarówno w domowym zaciszu, jak i w trakcie wyjść towarzyskich. Dobrze czuję się w tłumie. Lubię, kiedy coś się dzieje!

Moje marzenie to kontynuować pracę w branży, rozwijać się i być dostrzeganym przez ciekawych ludzi. Odnosić małe i duże sukcesy oraz stawiać sobie wciąż nowe wyzwania.

 

Gratulujemy laureatowii dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!

Magdalena Sobkowicz Ekspertką Miesiąca listopada 2017 roku!

Poznajcie ją bliżej!

 

Magdalena dołączyła do naszej społeczności w 2012 roku. Do tej pory brała udział w kampaniach: AmbiPurFreshelle, kapsułek piorących Ariel, WC Duck oraz NESCAFÉ AZERA, za którą dostaje wyróżnienie. Zwróciliśmy uwagę na bardzo ciekawy wpis na temat kawy NESCAFÉ AZERA, który opublikowała na swoim blogu.

Magdalena na swoim koncie uzbierała 3100 punktów.

W ostatniej kampanii dodała 9 raportów i rozmawiała z 40 osobami.

Poniżej znajdziecie jej prace:

http://bit.ly/2BOQ9FR

http://bit.ly/2BNG7Vf

http://bit.ly/2BV9g3D

 

Dowiedz się więcej o Magdalenie!

Jestem Ekspertem, bo ogromną przyjemność niesie mi testowanie nowych produktów i dzielenie się swoją opinią z tymi, którzy nie mieli jeszcze możliwości poznawania nowości. Wiem, że opinia o produkcie jest bardzo ważna podczas wyboru rzeczy, którymi otaczamy się, na co dzień. Testowanie to wielka frajda i możliwość poznania tego, co wcześniej było mi nieznane.

Najbardziej podoba mi się w testowaniu produktów możliwość rozwoju i doświadczenie nowych wrażeń, smaków, doznań.

Na co dzień zajmuje się pracą zawodową oraz dbaniem o dom i moich najbliższych.

Najbardziej lubię w byciu Ekspertem cudowne kampanie i produkty, które mam okazję testować. Chcę, aby moja opinia pomagała innym w dokonaniu wyboru.

Najchętniej spędzam czas z ludźmi. W życiu najważniejsze jest, by robić to, co się kocha z innymi i dla innych. Gdy daje coś od siebie, czuję ogromną energię!

Moje marzenie to spokój i radość moich najbliższych.

 

 

Gratulujemy laureatce i dziękujemy za aktywny udział w naszych kampaniach!