PL PL-EN CZ Hu Sk
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Jestem Ekspertem, bo to pozwala mi poczuć się częścią dużej społeczności oraz robić dla innych coś dobrego. Pomagam w wyborze najlepszych rzeczy, produktów i usług, które mogą trafić do moich bliskich. Bycie ekspertem daje mi satysfakcję ponieważ na mojej opinii pracują ludzie z dużym doświadczeniem. Jestem Ekspertem, bo Ekspert jest ważnym ogniwem łączącym różnego rodzaju firmy z ludźmi, którzy czerpią z ich działań i produktów.

Jestem Ekspertem, bo jestem wybredna. Nie zadowalam się byle czym i zawsze polecam innym to co dobre. Myślę, że mam dobry gust i moje wybory są trafne. Widzę to po moich znajomych, którzy są bardzo zadowoleni z moich propozycji. Cieszę się, że mogę im doradzać, a oni wiedzą, że mogą na mnie liczyć. Ponadto lubię być na bieżąco, zwłaszcza kiedy pojawiają się nowości na rynku. Bycie Ekspertem to po prostu coś dla mnie! :)

Jestem Ekspertem, bo wiem czego chcę. Jestem dumna, że należę do tego grona, bo mogę poznać nowe rzeczy i przetestować je. Te, które spełniają moje wymagania polecam najbliższym, przyjaciołom i znajomym, bo dlaczego mieliby nie skorzystać z tego, co dobre? Lubię się dzielić tym, co dobre, więc to robię :):):)

Jestem Ekspertem, bo dzięki temu stałam się dla znajomych centrum informacji o nowościach na rynku. Cieszę się, kiedy mogę polecić koleżankom nowe kosmetyki, a koleżanki cieszą się z próbek. Czuję się wyróżniona, że mam możliwość przetestowania nowych produktów w pierwszej kolejności, a moje opinie są ważne dla producentów.

Jestem Ekspertem, bo tylko w ten sposób mogę mieć wpływ na produkty, których używam na co-dzień i które są kierowane zarówno do mnie, jak i do moich znajomych. Jedynie produkty powstające na potrzebę rzeczywistego klienta i jego opinii, nie zaś ogółu wyłonionego ze statystyki, która w dużym stopniu mija się z rzeczywistością.

Jestem Ekspertem, bo bardzo interesuję się nowymi produktami na rynku, zawsze je testuję, sprawdzam nowe smaki, zapachy lub sprawdzam nowy dany produkt, jeśli mi się spodoba jakaś nowość polecam ją innym, aby też spróbowali. Jestem dumna z bycia Ekspertem Streetcom :)

Jestem wielbicielem rzeczy nowych, rzeczy dobrych, rzeczy poleconych i sprawdzonych. Nie wierzę kolorowym reklamom, wolę usłyszeć od ludzi którym ufam że coś jest OK!

Bardzo interesuję się nowymi produktami na rynku, zawsze je testuję, sprawdzam smaki, zapachy, jeśli mi się spodoba -polecam innym, aby też spróbowali. Jestem dumna z bycia Ekspertem Streetcom :)

Lubię zdziwienie moich znajomych, gdy opowiadam im o nowościach na rynku. Zazwyczaj pierwsza o nich wiem :)