PL PL-EN CZ Hu Sk
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 22 2457000
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl

Jesteśmy wyjątkową społecznością złożoną z prawie 400 000 konsumentów, którzy aktywnie rozmawiają o markach i produktach w świecie rzeczywistym i w Internecie.

Ekspertami Streetcom zostają konsumenci lubiący testować produkty i wyrażać o nich opinie. Każdy z nich rekomenduje produkty znajomym. Dobrze znamy naszych Ekspertów – odpowiadają na wiele pytań i ankiet.

Dlatego trafiają do nich tylko te produkty, które wzbudzą ich zainteresowanie. Jesteśmy pierwszą w Europie agencją marketingu rekomendacji konsumenckich. Mamy doświadczenie i wiedzę oraz odpowiednie narzędzia. Umiemy łączyć konsumentów z producentami. Lubimy to robić. Dajemy Ekspertom przyjemność testowania wyłącznie dobrych produktów.

Ekspertów Streetcom obowiązuje kodeks, do którego głównych zasad należą m.in. jawność, naturalność i szczerość wyrażanych opinii.

Może i Ty chcesz dołączyć do naszej społeczności?

Jesteś konsumentem, jak my wszyscy. Lubisz testować produkty, dowiadywać się o nich jako pierwszy i rozmawiać ze znajomymi o tym, co Ci się podoba? Koniecznie zarejestruj się i wypełnij ankiety, abyśmy mogli idealnie dobrać kampanie, w których będziesz mógł wziąć udział z satysfakcją.