Call to us: +48 22 511 11 11
Write to us: streetcom@streetcom.pl

Several hundred successful campaigns!

Customers who keep coming back.

Zobacz raporty z rozmów
 • Magdalena Biczak
  opinia osoby testującej : Bardzo duży plus za 0,00% alkoholu , wiele produktów oszukuje i jest np 0,3 % i przez to człowiek boi się jechać po spożyciu autem , trzeba dobrze czytać etykietę , przez takie procedery nie można w pełni sie rozluźnić . Łomża dała to co należy , brawo Wy!
 • Jacek Urbanowicz
  Rozmówcy byli pozytywnie zaskoczeni, że piwo bezalkoholowe może być tak smaczne i tak zbliżone smakiem do tradycyjnego piwa. Oświadczyli, że to świetny sposób na ugaszenie pragnienia w momencie, w którym nie można spożyć alkoholu.
 • Jacek Urbanowicz
  Rozmówcy uznali, że po spróbowaniu piw bezalkoholowych różnych producentów Łomża jest zdecydowanie jedną z najlepszych i najsmaczniejszych. Podkreślili naturalny smak i przyjemny aromat.
 • Katarzyna Pulik
  dzieki łomży polubie piwo bezalkoholowe
 • Weronika Augustyn
  Przedpołudniem przyjechał brat skosić mi ogród. Była razem z nim szwagierka i ich szkrab. Była to więc okazja do zaprezentowania Łomży 0,0%. Na widok tego co niosę usłyszałam (siostra, co ty niepoważna jesteś?), ale gdy mu powiedziałam, że to 0,0%, to stwierdził(nie wiedziałem, że Łomża też robi „zerówki”). Pochwalił za wyrazisty smak i to, że zaraz nie chce się po nim pić. Szwagierka też chętnie skosztowała i jej bardzo spodobała się puszka i jej pojemność (pół litra to za dużo, a 0,33 to idealnie żeby się napić, a nie pić na siłę)
 • Marlena Chrząstek
  Najlepsze piwo bezalkoholowe ma bardzo dobry smak. Idealne w wielu sytuacjach. Nie lubię piwa ale to jest ok. Łomża będzie często gościć w moim domu. Polecę swoim znajomym
 • Natalia Majcher-Raczyńska
  z piwem bezalkoholowym Łomża poszłam w odwiedziny do znajomych. Reakcja była bardzo pozytywna a piwo smakowało "smakuje jak zwykłe piwo, super pomysł na grilla dla kierowców"
 • Natalia Krajewska
  Ostatnio odwiedziły mnie kuzynki.Było gorąco i chciało im się pić.Wyciągnęłam więc zimną Łomżę 0% i je poczęstowałam.Dziewczyny piły ze smakiem i ogromną przyjemnością.Puszki opróżniły w mgnieniu oka.Wariant zero bardzo przypadł im do gustu.Jak powiedziały to idealna delikatna wersja dla kobiet!
 • Kamil Podkowiak
  Właśnie ostatnio zastanawiałam się nad kupnem tego piwa ale dzięki tobie poznałam Ted doskonały smak i teraz niebede się wachala przed zakupem piwo jest super i do tego 0%idealn rdlamnie
 • Angelika Szlęzak
  Przed imprezą dałam każdemu piwo na spróbowanie, byli zaskoczeni przede wszystkim smakiem, zapachem i tym że smakuje podobnie jak to alkoholowe. Na pewno będą kupować stwierdzili.

We are the first in Europe and the biggest consumer referral marketing agency.

 

Streetcom is an exceptional and unique in CEE social medium consisting of almost 400 000 profiled consumers, who are actively talking about brands and products in the real world and on the web. Since 2004, we have carried out several hundred campaigns for a number of industries, including: food products, goods children, as well as electronic equipment, banking services or Internet services and exclusive products.