Call to us: +48 22 511 11 11
Write to us: streetcom@streetcom.pl

Several hundred successful campaigns!

Customers who keep coming back.

Zobacz raporty z rozmów
 • Macio40
  Zrobiłem na kolację makaron z pastą z suszonych pomidorów z żurawiną. Żona była była zachwycona prostotą wykonani jak i smakiem. Dzieci po skończonej kolacji powiedziały: "tato jest jeszcze dokładka. Naprawdę świetne pasty jako dodatek do makaronów.
 • rafał1973
  Córka z mężem przyjechała w odwiedziny. zrobiłem niespodziankę w postaci śniadania dla nich. Zdziwienie na ich twarzach było bezcenne, kiedy zobaczyli że zamiast masła na stole jest Smakowita 4 ziarna. Jednak po spróbowaniu wszyscy byli zgodni z opinią, że jest po prostu pyszna. Jedząc ją ma się wrażenie, że zjadło się produkt zdrowy i pełnowartościowy
 • malgorzata1994
  Uwielbiam pasty Wawrzyniec. To były pierwsze słowa mojego rozmówcy. Wiesz że nie jem mięsa dlatego pasty są moją ulubioną przekąską, używam ich nie tylko do smarowania chleba, ale jem też z nimi naleśniki, tortille, co tu dużo mówić. Są pyszne. a nowe smaki zachwycają. Kupię na pewno
 • malgorzata1994
  Zapytałam mojego rozmówcy czy słyszał o pastach Wawrzyniec. Mój rozmówca był zdziwiony, ponieważ nie słyszał nigdy o pastach warzywnych, które mogą mieć aż tyle zastosowań. Powiedział, że je różne pasty, ale wyłącznie na kanapkach. Nie wiedział, że pasty Wawrzyniec są teraz w przystępnej formie, idealne na raz i że można je jeść łyżeczką prosto z opakowania
 • hal3
  Spotkałam sąsiadki, których dosyć dawno nie widziałam. Podczas rozmowy, na pytanie : co słychać? opowiedziałam o testowaniu smakowitej 4 ziarna. Jedna z nich powiedziała, że bardzo by chciała spróbować kanapek ze smakowitą z ziarnami. Ponieważ miałam trochę czasu, więc wpadły na chwilę do mnie w celu degustacji produktu. Bardzo im smakowało. Obie potwierdziły, że na pewno kupią do domu.
 • AfraAluska
  Miałam piękny zamiar podzielić się wszystkimi opakowaniami, a do swojego domu zostawić tylko jedno dla siebie, rodziny i teściowej do wypróbowania. Niestety pierwsze opakowanie tak szybko poszło, że zanim się obejrzałam teściowa otworzyła drugie, mówiąc, że bardzo jej ta Smakowita 4 ziarna posmakowała. Cóż więc mogłam zrobić... Liczę, że to opakowanie nie skończy się aż tak szybko i zdążę na weekend zawieźć Smakowitą 4 Ziarna siostrze i bratowej :-) jednym słowem - teściowa zachwycona!
 • Anusiak93
  Jedna koleżanka stwierdziła, że widziała w sklepie ale bała się zaryzykować, ale jest pyszne i skusi się na następnych zakupach na kupno. Druga zaś była oszolomiona takim połączeniem i od razu pytała gdzie można kupić taką dawkę pyszności na śniadanie.
 • Princessaxxx
  Smakowitą z ziarnami poczestowalam moją mamę. Wiem że jest zwolenniczką masła i byłam ciekawa jak zareaguje. Gdy spróbowała od razu było widać że jej posmakowalo, powiedziała że nigdy wcześniej nie widziała żeby masło lub margaryna były z prażonymi ziarnami i nie spodziewała się że takie połączenie może być aż tak dobre. Powiedziała że konsystencja jest lekka i bardzo dobrze rozprowadza się na kanapce. Podczas spotkania dałam jej całe opakowanie do przetestowania i podzielenia się z innymi członkami rodziny
 • Weroniika1996
  Poinformowałam siostrę o przybyciu paczki. Następnie opowiedziałam jej trochę o tej margarynie. Potem spróbowałyśmy jej. Siostra wypowiedziała się o niej w następujący sposób: " dobra margaryna, różni się nieco smakiem od pozostałych margaryn. Myślę, że oryginalności dodają jej zawarte w środku ziarenka, zdecydowanie wzbogaca to jej smak"
 • Martyna i Marcin
  Rodzina była zaskoczona. Rodzice nie wiedzieli co to jest takiego. Dopiero jak im wytłumaczyłam byli bardzo pozytyenie zaskoczeni i Odrazu chcieli spróbować. Smaki im wszystkie bardzo smakowały. Cała kampania byli zachwyceni.

We are the first in Europe and the biggest consumer referral marketing agency.

 

Streetcom is an exceptional and unique in CEE social medium consisting of almost 400 000 profiled consumers, who are actively talking about brands and products in the real world and on the web. Since 2004, we have carried out several hundred campaigns for a number of industries, including: food products, goods children, as well as electronic equipment, banking services or Internet services and exclusive products.