PL PL-EN CZ Hu Sk
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 22 511 11 11
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl
Zobacz raporty z rozmów
 • Marcin Pióro
  Podczas jednego z gorących dni, spotkałem się na mieście ze znajomymi. Oboje noszą okulary. W słoneczny dzień bardzo im to przeszkadzało, gdyż ich wada jest na tyle duża, że nie mogą sobie pozwolić na brak okularów korygujących. Tego dnia miałem na oczach soczewki CooperVision i okulary przeciwsłoneczne. Znajomi narzekali na bóle głowy, wynikające z ciągłego mrużenia oczu. Opowiedziałem im, że korzystam z jednodniowych soczewek MyDay. O tym że dodatkowo chronią one przed promieniowaniem UV, i są bardzo łatwe w zakładaniu. Znajomi byli zainteresowani wypróbowaniem tych soczewek
 • Mateusz Mysiak
  Z racji, że kolega jest podróżnikiem noszącym soczewki, wspomniałem o nowych soczewkami MyDay. Wiedziałem, że się tematem zainteresuje, bo często słyszałem od niego jakie problemowe jest uprawianie sportów w okularach na nosie. Rozmawialiśmy o zaletach jakie niosą za sobą posiadanie soczewek na jeden dzień. Zawsze można je wrzucić do plecaka i nie martwić się, że się połamią lub zniszcz albo gdzieś się zgubi. Zacząłem opowiadać o zaletach tych soczewek i bardzo zaciekawiła to informacja, że można skorzystać ze zwrotu części kwoty za ich zakup.
 • Barbara Klisiewicz
  Familijne 2 Go zabałam do pracy dla koleżanek. One uwielbiają słodycze, wiec sprawiłam im wielką przyjemność taką przekąską. Wg nich krem był bardzo smaczny, wafelek chrupiący, nieco za bardzo łamliwy. Ale ogólnie wrażenia były pozytywne.
 • Małgorzata Poroszewska
  Pewnego dnia w pracy rozdałam moim 3 koleżankom po jednym opakowaniu Familijne 2GO. Koleżanki nie próbowały wcześniej tych wafelków, ale widziały ich reklamę w telewizji. Koleżanki wiedzą, że jestem Ambasadorką Streetcom. Poinformowałam je, że aktualnie biorę udział w kampanii Familijne 2GO. Koleżankom bardzo smakowały te wafelki. Wg nich są one fajnym dodatkiem do kawy, są chrupiące i słodkie, ich smak przypadł im do gustu.
 • Sylwia Ziomkowska
  Zaczepiłam mamy w przedszkolu i przedstawiłam im nasze wafelki . Były bardzo zaciekawione i bardzo chętnie obiecały kupić i wypróbować . Najbardziej zadowolone byly z wielkości wafelka bo teraz mamy walą dać coś słodkiego ale właśnie takiego małego żeby zaspokoić dziecko ale nie przekroczyć ze słodyczami
 • Małgorzata Smotryś
  Słonecznego popołudnia wybrałam się z koleżanką i jej synkiem na plac zabaw. Na samym początku poczęstowałam obydwoje wafelkami Familijne 2GO. Możliwość podziału 1 wafelka na 4 części bardzo ułatwiła synkowi koleżanki podzielenia się z innymi dziećmi. A my na ławce również byłyśmy zachwycone chrupiącym wafelkiem i cudownym nadzieniem.
 • Monika Kalwas
  W weekend do syna przyszło 4 kolegów. Syn poczestowal ich wafelkami Familijne 2 GO. Cała czwórka była zachwycona opakowaniem i wielkością przekąski. Jeden z nich powiedział " W sam raz na raz"; drugi dodal: " możesz zawsze mieć go pod ręką i nie ubrudzisz się jak złożysz do kieszeni, bo nie ma polewy ", pozostała dwójka dodala: " fajnie że łatwo można je podzielić na 4 kawalki ", " ilość i smak nadzienia odpowiednio zrównoważona "
 • Anna Drobieck
  Kolega odwiedził mnie w moim domu, opowiedziałam mu o nowości coopervision. Wyraził duże zadowolenie, ponieważ właśnie jest na etapie poszukiwania soczewek idealnych dla siebie. Powiedział ze napewno wypróbuje tych soczewek.
 • Dorota Szul
  W pracy rozmawiałam z koleżankami o mojej nowej kampanii soczewek jednoniowych firmy CooperVision. Wszystkie koleżanki mają wadę wzroku, każda inną, jedna z nich używa juz soczewek, w tym także jednodniowych, jedna rozważa wypróboanie soczewek kontaktowych (jeszcze nigdy nie nosiła), trzecia ma niewielką wadę i nie potrzebuje soczewek. Opowiedziałam dziewczynom o wielu zaletach soczewek jednodniowych MyDay, min o technologii Smart silicone pozwalającą na korzystny przepływ tlenu, odpowiednię nawodnienie oraz miękkość. Opowiedziałam też o moich problemach związanych z suchością oczu, zaczerwienieniem oraz uczuciem ciała obcgo po kilku godzinach od założenia moich dotychczasowych soczewek oraz o spektakularnej poprawie podczas używania soczewek jednodniowych MyDay. Koleżanka1: "Twoje objawy oczne są bardzo zbliżone do moich problemów, muszę zdecydowanie zmienić soczewki, na pewno roważę zakup soczewek jednodniowych MyDay" Koleżanka2: "Już parę razy zastanawiałam się nad zakupem soczewek kontaktowych, wiem, że przydają się w wielu sytuacjach i są wygodniejsze od okularów. Dzięki twojej rekomendacji jestem pewna, że warto!"
 • Kamila Krekora
  Rozmawiałam z koleżanką z pracy o soczewkach. Ona używa jednodniowych innej firmy, a ja jej powiedziałam że Myday dla mnie są bardzo wygodne i pewnie jeszcze je kupię po zakońćzeniu kampanii. Powiedziałam, że nie czuję żadnych niedogodności ze stosowania, a moje oczy nie czują się zmęczone. Agata powiedziała że pójdzie do okulisty i spyta, czy one by dla niej pasowały, bo ma astygmatyzm. Powiedziałam, że na pewno te soczewki są w wersji dla astygmatyków.

Eksperci Streetcom to wyjątkowa i jedyna społeczność, złożona z ponad  400 000 osób, zarejestrowanych na naszej stronie (właśnie tutaj!). Uczestniczą oni w kampaniach rekomendacji.

 

Co to znaczy? Wybrani konsumenci otrzymują do testowania nieodpłatnie produkty i dzielą się próbkami ze swoimi znajomymi. Przesyłają nam swoje opinie, które przekazujemy producentom. Przeprowadziliśmy kilkaset kampanii dla wielu branż, w tym: produktów spożywczych, artykułów dla dzieci, sprzętu elektronicznego czy produktów ekskluzywnych. To miejsce dla aktywnych, otwartych, ciekawych i rozmownych ludzi – takich, jak Ty?