PL PL-EN CZ Hu Sk
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 22 511 11 11
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl
Zobacz raporty z rozmów
 • Barbara Tobis
  Po opublikowaniu postu na Instagramie posypała się fala pytań co, jak, dlaczego i że też chcą. Tak więc dziś w pracy podczas przerwy poświęciliśmy się rozmowie o Pearl Drops. Wcześniej znajomym wysłałam e-ulotki dzięki czemu łatwiej było nam komentować zawarte w niej informacje. Faktem, który wzbudził największe zainteresowanie jest skład pasty. 77% naturalnych składników zrobiło na nich wrażenie. Wg. nich im coś jest bardziej naturalne tym bardziej można spodziewać się lepszych efektów, mimo iż większość z nich sceptycznie podchodzi do produktów "cud". Nie mniej jednak dwójka z nich stwierdziła, że wypróbuje pastę. Pozostała dwójka mimo zainteresowania postanowiła w chwili obecnej nie korzystać z produktu zapewniając, iż tego nie potrzebują ale nie wykluczają jego użycia w przyszłości.
 • Małgorzata Sowa
  Podczas odwiedzin u mnie w domu pokazałam sąsiadce pastę do zębów i opowiedziałam jej o zaletach pasty. Sąsiadka przyznała, że moje zęby są bielsze i była bardzo zainteresowana przetestowaniem pasty i pobiegła po swoją szczoteczkę do zębów. Bardzo była zdziwiona kolorem pasty i początkowo obawiała się czy przypadkiem nie będzie mieć po umyciu fioletowych zębów. Sąsiadka po wymyciu zębów bardzo sobie chwaliła pastę do zębów, przyznała, że zęby są bardzo gładkie i śliskie, błyszczą się i pasta dobrze się pieni. Sąsiadka przyznała, że minusem pasty jest słaby smak mięty lecz mimo tego nie przeszkadza jej to, bo widzi różnicę po wymyciu zębów. Sąsiadka mówiła, że z chęcią kupi pastę do zębów.
 • Anika Karczewska
  W pracy zaczęłam zachwalać tę pastę. Po miesiącu stosowania efekt jest oszałamiający, widoczne gołym okiem wybielenie zębów. Jestem zachwycona, a z racji tego ,że pasta niestety juz mi się skończyła, kupiłam kolejną, na szczęście była w rossmanie w bardzo przystepnej cenie. Wsp,ołpracownicy również zauważyli efekt i jedna z koleżanek równiez kupiła pastę, czekamy na efekty u niej !
 • Marta Balejko
  Rozmowa odbyła się u mnie w domu podczas spotkania z przyjaciółkami. Rozmawiałyśmy na temat wybielania zębów. Każda z nas opowiadał o swoich doświadczeniach i metodach wybielania jakie stosowała. Dziewczyny wcześniej nie słyszały o paście Pearl Drops, poleciłam im ją. Powiedziały ze na pewno spróbują.
 • Żaneta Makarewicz
  W pracy my dziewczyny rozmawiamy o facetach albo urodzie. Nie musiałam wiele robić aby temat naszej rozmowy zszedł na zęby, bo dziewczyny same o niego zaczepiły mówiąc, że mam niesamowicie białe zęby. Na wstępie było pytanie w jakim gabinecie wybielałam. Ciężko im było uwierzyć, ze to zasługa pasty Pearl Drops. Słyszały o pastach z tej marki, ale nigdy nie odważyły się jej kupić. Widząc takie efekty u mnie są w stanie zaryzykować i przetestować ją w najbliższym czasie.
 • Teresa Chalecka
  Poczęstowałam Smakowitą moją mamę , od zawsze lubiła jeść pieczywo z ziarnami a dzięki smakowitej 4 ziarna miała możliwość ze zwykłego pieczywa stworzyć niezwykłą kanapkę.Moja mama nie słyszała o tym produkcie,więc wyraźnie była zaciekawiona nową smakowitą.Była na tyle ciekawa nowego produktu że od razu zaczęła robić kanapki ze swoimi ulubionymi dodatkami.Jak stwierdziła już na etapie przygotowywania " Niesamowite, że pomimo tylu ziaren ,smarowanie jest łatwe i przyjemne, ziarna rozprowadzają się równomiernie".Pierwszy gryz i opinia: " Idealnie wyczuwalne w smaku prażone ziarna , a sama smakowita w smaku tak jakby była troszkę doprawiona solą , myślę że częściej będę tworzyć swoje kompozycje kanapkowe i myślę że na każdym spotkaniu będę w stanie zaskoczyć przyjaciół i rodzinę, bo przypuszczam że jeszcze nie znają takiego smaku".A więc Smakowita 4 Ziarna w tym przypadku spisała się na medal co widać było po zadowoleniu a zarazem zaskoczeniu mojej mamy.
 • Mariola Zięba
  Podczas porannej kawy przyjechał pan kurier. I tak oto moje przyjaciółki pierwszy raz spotkały się ze Smakowita 4 Ziarna. Wpierw się zdziwił y i zastanawiały się czy wgl to dobr, gdyż wcześniej nie próbowały margaryny z ziarnami. W ruch poszedł toster i powstaly tosty ze Smakowita w sam raz do kawki. Koleżanki były zachwycone i oczywiście zabrały od razu sobie po jednym opakowaniu Smakowitej. Cytując moją koleżankę "Niebo w gębie"
 • Wioleta Grzybek
  Byłam z próbką u mojej mamy i 16 lat młodszej ode mnie siostry, ma 12 lat, byłam ciekawa czy takie ziarniste i zdrowe smarowidło jej posmakuje. A dziś rano napisała do mnie SMS, że ma pyszne śniadanko, które całkiem sama sobie zrobiła i załączyła zdjęcie zrobionej przez siebie bułki. Napisała też "pyszne to jest i takie fajnie słone, doprawione, mam teraz fazę na ziarna". Mamie również smakowało.
 • Dominika Kaczorowska
  - Słyszałas o marce Pearl Drops? - nie.... -uczestniczę w kampanii rekomendacji streetcom, obecnie testuję pastę wybielającą. Ty chyba chciałaś wybielić uśmiech? Nie byłaś zadowolona. - Tak , zawsze miałam kompleksy. Co to za nowość? -Pasta z aktywnym węglem. Antyoksydacyjna i usuwająca przebarwienia. Wybiela ale chroni szkliwo .Wyślę CI ulotkę. Moje zęby są bielsze i ładniejsze. Wypróbuj u siebie. Będziesz zadowolona. - Dzięki, chętnie skorzystam. Gdzie ją kupię? - W rossman powinnaś znaleźć.
 • Anna Czajkowska
  Pierwsze opakowanie otrzymała moja najbliższa rodzina 'rodzice i siostra. Ciekawi nowego produktu od razu postanowili ją wypróbować. Zdecydowanie wszystkim smakowała. 'Jest inna, ale naprawdę mi smakuje' skwitowała moja mama. Tato poprosił o dokładkę, a siostra zażądała, aby otwarte opakowanie zostało u nich w domu, bo 'jest rewelacyjna'.

Eksperci Streetcom to wyjątkowa i jedyna społeczność, złożona z ponad  400 000 osób, zarejestrowanych na naszej stronie (właśnie tutaj!). Uczestniczą oni w kampaniach rekomendacji.

 

Co to znaczy? Wybrani konsumenci otrzymują do testowania nieodpłatnie produkty i dzielą się próbkami ze swoimi znajomymi. Przesyłają nam swoje opinie, które przekazujemy producentom. Przeprowadziliśmy kilkaset kampanii dla wielu branż, w tym: produktów spożywczych, artykułów dla dzieci, sprzętu elektronicznego czy produktów ekskluzywnych. To miejsce dla aktywnych, otwartych, ciekawych i rozmownych ludzi – takich, jak Ty?