PL PL-EN CZ Hu Sk
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 784-053-900
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl
Zobacz raporty z rozmów
 • Magdalena Biczak
  opinia osoby testującej : Bardzo duży plus za 0,00% alkoholu , wiele produktów oszukuje i jest np 0,3 % i przez to człowiek boi się jechać po spożyciu autem , trzeba dobrze czytać etykietę , przez takie procedery nie można w pełni sie rozluźnić . Łomża dała to co należy , brawo Wy!
 • Jacek Urbanowicz
  Rozmówcy byli pozytywnie zaskoczeni, że piwo bezalkoholowe może być tak smaczne i tak zbliżone smakiem do tradycyjnego piwa. Oświadczyli, że to świetny sposób na ugaszenie pragnienia w momencie, w którym nie można spożyć alkoholu.
 • Jacek Urbanowicz
  Rozmówcy uznali, że po spróbowaniu piw bezalkoholowych różnych producentów Łomża jest zdecydowanie jedną z najlepszych i najsmaczniejszych. Podkreślili naturalny smak i przyjemny aromat.
 • Katarzyna Pulik
  dzieki łomży polubie piwo bezalkoholowe
 • Weronika Augustyn
  Przedpołudniem przyjechał brat skosić mi ogród. Była razem z nim szwagierka i ich szkrab. Była to więc okazja do zaprezentowania Łomży 0,0%. Na widok tego co niosę usłyszałam (siostra, co ty niepoważna jesteś?), ale gdy mu powiedziałam, że to 0,0%, to stwierdził(nie wiedziałem, że Łomża też robi „zerówki”). Pochwalił za wyrazisty smak i to, że zaraz nie chce się po nim pić. Szwagierka też chętnie skosztowała i jej bardzo spodobała się puszka i jej pojemność (pół litra to za dużo, a 0,33 to idealnie żeby się napić, a nie pić na siłę)
 • Marlena Chrząstek
  Najlepsze piwo bezalkoholowe ma bardzo dobry smak. Idealne w wielu sytuacjach. Nie lubię piwa ale to jest ok. Łomża będzie często gościć w moim domu. Polecę swoim znajomym
 • Natalia Majcher-Raczyńska
  z piwem bezalkoholowym Łomża poszłam w odwiedziny do znajomych. Reakcja była bardzo pozytywna a piwo smakowało "smakuje jak zwykłe piwo, super pomysł na grilla dla kierowców"
 • Natalia Krajewska
  Ostatnio odwiedziły mnie kuzynki.Było gorąco i chciało im się pić.Wyciągnęłam więc zimną Łomżę 0% i je poczęstowałam.Dziewczyny piły ze smakiem i ogromną przyjemnością.Puszki opróżniły w mgnieniu oka.Wariant zero bardzo przypadł im do gustu.Jak powiedziały to idealna delikatna wersja dla kobiet!
 • Kamil Podkowiak
  Właśnie ostatnio zastanawiałam się nad kupnem tego piwa ale dzięki tobie poznałam Ted doskonały smak i teraz niebede się wachala przed zakupem piwo jest super i do tego 0%idealn rdlamnie
 • Angelika Szlęzak
  Przed imprezą dałam każdemu piwo na spróbowanie, byli zaskoczeni przede wszystkim smakiem, zapachem i tym że smakuje podobnie jak to alkoholowe. Na pewno będą kupować stwierdzili.

Eksperci Streetcom to wyjątkowa i jedyna społeczność, złożona z ponad  400 000 osób, zarejestrowanych na naszej stronie (właśnie tutaj!). Uczestniczą oni w kampaniach rekomendacji.

 

Co to znaczy? Wybrani konsumenci otrzymują do testowania nieodpłatnie produkty i dzielą się próbkami ze swoimi znajomymi. Przesyłają nam swoje opinie, które przekazujemy producentom. Przeprowadziliśmy kilkaset kampanii dla wielu branż, w tym: produktów spożywczych, artykułów dla dzieci, sprzętu elektronicznego czy produktów ekskluzywnych. To miejsce dla aktywnych, otwartych, ciekawych i rozmownych ludzi – takich, jak Ty?