PL PL-EN CZ Hu Sk
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 22 511 11 11
Zobacz raporty z rozmów
 • Piotr Seklecki
  Znajomi odwiedzili mnie w piątkowy wieczór, zaproponowałam im Jack Daniel's Tennessee Fire. "Bardzo ostry smak, pali w gardło, ale smakuje mi. Mogę jeszcze?", "Nie piłam go wcześniej, bo nie wiedziałam co to takiego, ale od dzisiaj będę pić częściej. Dzięki za możliwość wypróbowania". "Lubię ten smak, pijałam go w Anglii.", "Dobre, bardzo mi smakuje, częściej będę po niego sięgać. Nie wiedziałem, że można go kupić tutaj w Polsce". "Pycha"
 • Małgorzata Keńska
  Na domówce poczęstowałam znajomych ognistym Jack'iem. Znajomi nie słyszeli wcześniej o tym trunku dlatego z wielką ochotą podeszli do degustacji."Nie spodziewałem się tak intensywnego smaku i tak rozgrzewającego. Jestem pozytywnie nastawiony do tego typu przyjemności. Na pewno na swoich imprezach będę zaskakiwał swoich znajomych Jack Daniel's Tennessee Fire". Koleżanka również była zaskoczona: " Sposób podania rewelacyjny, w końcu coś innego i nigdy nie zakłóciłabym tego smaku jakimiś lepkimi napojami. Jack'a powinno się pić w swojej czystej postaci. Jest zniewalający"
 • Dominik Brynda
  Kolega widział na polce sklepowej nowego jacka jednak bał się ryzykować bo nie lubi korzennych smaków. Propozycja podania w szotach zupełnie go zaskoczyła ale stwierdził ze jest to znakomite rozwiązanie. Smak okreslił jako dobry, słodki, delikatny
 • Karolina Szyba
  Przyniosłam na imprezę kolejną butelkę Jacka, trochę wspomniałam że mam coś specjalnego. Poczekaliśmy aż zmrożą się kieliszki, każdy spróbował kilka szotów. Większość zgodnie stwierdziła że jest to idealny alkohol do picia w szotach, najlepiej na początek imprezy, żeby go smakować, a nie pić w drinku. Że smakuje bardzo świętami, domkiem w lesie, wyjazdem na snowboard, gdy zmęczeni i zmarznięci zamiast grzanego wina można wypić jakościowo lepszy alkoholu w postaci whiskey/likieru.
 • Agata Miloch
  Znajomi odwiedzili mnie w piątkowy wieczór, zaproponowałam im Jack Daniel's Tennessee Fire. "Bardzo ostry smak, pali w gardło, ale smakuje mi. Mogę jeszcze?", "Nie piłam go wcześniej, bo nie wiedziałam co to takiego, ale od dzisiaj będę pić częściej. Dzięki za możliwość wypróbowania". "Lubię ten smak, pijałam go w Anglii.", "Dobre, bardzo mi smakuje, częściej będę po niego sięgać. Nie wiedziałem, że można go kupić tutaj w Polsce". "Pycha"
 • Marcin Boronowski
  Na wstępie imprezy przedstawiłem znajomym produkt wręczyłem ulotki a później rozpoczelismy zabawę z shotami. 5-cioro znajomych poznało po raz pierwszy Fire'a jedwn ze znajomych próbował go wcześniej w pubie "na lodzie". Ogolne opinie byly pozytywne. Jeden ze znajomych stwierdził że smak ewidentnie kojarzy mu sie ze święta. Wszyscy zgodnie stwierdzili że ze względu na słodkawy smak i intensywność aromatu Fire jest idealny na początek imprezy - na rozkręcenie.
 • Agnieszka Minko
  Do kolejnej degustacji Ognistego Jack'a zaprosiłam współtowarzyszy szusowania na nartach w Austrii. Po skończonej jeździe zmarznięci i zmęczeniu uczestniczyliśmy w apres-ski. Sposób serwowania może pozostawał wiele do życzenia ze względu na ekstremalne warunki (transportowałam Jack'a w piersiówce) ale przyniósł oczekiwane efekty :) Osoby które miały okazję degustować, w pierwszej kolejności zwróciły uwagę na rozgrzewający i przyjemny smak, który od razu pobudził umysły i ciała :) 2 osoby zdeklarowały że zastąpią słynnego rozgrzewającego Jegermeistra właśnie Jack'iem Fire, który równie przyjemnie rozgrzewa, ale ma juz inne nuty smakowe i jest delikatniejszy. Jednej osobie nie pasował do konca smak cynamonu i zbyt słodki smak,.
 • Ewelina Sługocka
  W trakcie spotkania z przyjaciółmi zaproponowałam spróbowanie nowego Jacka Danielsa Tennessee Fire. Kolega, który słyszał o nowym smaku Danielsa jeszcze nie miał okazji go próbować, więc z chęcią wszyscy spróbowali zmrożonego shota. "Całkiem dobry, mocno rozgrzewa. Idealny na zimowe wieczory" ocenił jeden z kolegów. Drugi stwierdził, że jak dla niego whisky ma za mocno cynamonowy smak, za którym on nie przepada. "Całkiem dobry, ale na dwa-trzy shoty" to opinia koleżanki. Wspólnie stwierdzili, że trunek ma mocno wyczuwalny smak cynamony, trochę piekący, rozgrzewa i dobrze smakuje w zmrożonym shocie, nawet bez popijania.
 • Adam Jurkiewicz
  Omówienie butelki, zaprezentowanie produktu, ulotki, degustacja. Pierwsze wrażenie: "mega słodkie, likierowate - pewnie idealne dla kobiet, dla mnie niekoniecznie, zwykły Jack lepszy." "W schłodzonych shotach, tak jak próbowaliśmy, można byłoby aplikować w chłodne dni."
 • Adam Mingielewicz
  Myślałem, że będzie to słodsze w rzeczywistości. Cynamon dobrze zrównoważony. Czuć whisky. Zmrożony jest przepyszny. OGIEŃ! Ciut za słodki i za mocno czuć cynamon co do whisky. Za słodkie, ale wiesz... dolej jeszcze:P Pięknie pachnie, słodziutkie i zostawia posmak na ustach. Nie przypomina whisky. Ale to przepyszne, chcę więcej. Gdzie można to nabyć?

Eksperci Streetcom to wyjątkowa i jedyna społeczność, złożona z ponad  400 000 osób, zarejestrowanych na naszej stronie (właśnie tutaj!). Uczestniczą oni w kampaniach rekomendacji.

 

Co to znaczy? Wybrani konsumenci otrzymują do testowania nieodpłatnie produkty i dzielą się próbkami ze swoimi znajomymi. Przesyłają nam swoje opinie, które przekazujemy producentom. Przeprowadziliśmy kilkaset kampanii dla wielu branż, w tym: produktów spożywczych, artykułów dla dzieci, sprzętu elektronicznego czy produktów ekskluzywnych. To miejsce dla aktywnych, otwartych, ciekawych i rozmownych ludzi – takich, jak Ty?