PL PL-EN CZ Hu Sk
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 22 511 11 11
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl
Zobacz raporty z rozmów
 • Monika Stachniuk
  Lek bardzo dobrze wspomaga gojenie się więzadeł
 • Małgorzata Deleżyńska
  Słyszałam o różnych suplemantach diety natomiast o tym nie. Ogólnie nie do konća wierzę w ich działanie rynek jest już nimi tak nasycony że chyba wszystkie są bardzo do siebie podobne
 • Edyta Wiśniewska
  Podczas spaceru zachęcałam przypadkowe osoby do zapoznania się z działaniem suplementy diety Ligamento. Mimo początkowej nieufności do specyfiku, udało mi się rozbudzić ciekawość u rozmówców i zachęcić ich do wypróbowania produktu.
 • Anna Kołodziej
  Rozmowe przeprowadziłam z tata, który codziennie jeździ na rowerze oraz zawsze jest w ruchu. Pomyslałam, że przydałby mu sie produkt, który wesprze jego układ ruchowy, by nie musiał się zmagać z urazami. Był trochę sceptycznie nastawiony, ponieważ uważa, że taki produkt niewiele daje i może się bez niego obejść. Opowiedziałam mu o składnikach tego lego i jakie ma zadanie. Im więcej mu o tym opowiadałam tym był bardziej zaciekawiony. Poczytaliśmy również opinie na temat Ligamento na stronach internetowych, które ostatecznie go przekonały, że warto sie nad tym zastanowić. Pomogła zaoferowana przeze mnie próbka i ulotka informacyjna.Postanowił przetestować Ligamento i obiecał dać mi znać czy zauważy jakąś zmianę.
 • Anna Tomczyk
  Opowiedziałam o Ligamento mojej najbliższej rodzinie przy okazji spotkania na niedzielnym obiedzie. Mój tato, który od dziecka jest bardzo aktywny sportowo stwierdził, że to szansa dla niego na pozbycie się bólu, który towarzyszy mu. Postanowił kupić Ligamento już następnego dnia.
 • Aleksandra Włodyka
  Razem z koleżanką często chodzimy na spacery, był to idealny moment żeby opowiedzieć o nowym suplemencie diety, który wspomaga nasze więzadła i mięśnie w regeneracji po intensywnych ćwiczeniach. Wręczyłam jej listek Ligamento oraz ulotkę. Po tygodniu używania postanowiła zakupić pełnowartościowy produkt. Minęły prawie dwa tygodnie odkąd testuje produkt i w jej przypadku suplement jest skuteczny. Zwłaszcza, że miała kontuzję, naciągnięty miięsień uda.
 • Sylwester Pawelak
  Ze Zbyszkiem znamy się długo i wiem że wiele razy miał kontuzje kolana i częste rehabilitacje z tego powodu. Powiedziałem że pojawiła się nowość na rynku wśród suplementow, zwlasza że ligamento posiada Hydrolizowany kolagen typu I. Zbyszek wiele suplementów próbował dlatego podszedł sceptycznie do tematu, wreczylem mu jedno z opakowań i stwierdził że a nóż to mu pomoże wzmocnić kolana.
 • Katarzyna Strzyż
  Stosując Ligamento na mięśnie nie widzę różnicy aczkolwiek możliwe że na efekty muszę poczekać. Plus za broszurę gdyż w sposób czytelny pokazuje fajne ćwiczenia które z chęcią wykonuje.
 • Arkadiusz Góra
  Po rozdaniu suplementu ich reakcje były pozytywne, każda z osób która dostała lek stwierdziła , że zauważyła rezultaty że pomogło im w mniejszym odczuwaniu bólu że stawy i skokowe i kolanowe aż tak nie bolą, że mogą normalnie wchodzić po schodach, zatem lek naprawdę działa
 • Teresa Mudlaff
  W pewnym wieku wszyscy potrzebują suplementów, Większość biegaczy ma problemy z kolanami.

Eksperci Streetcom to wyjątkowa i jedyna społeczność, złożona z ponad  400 000 osób, zarejestrowanych na naszej stronie (właśnie tutaj!). Uczestniczą oni w kampaniach rekomendacji.

 

Co to znaczy? Wybrani konsumenci otrzymują do testowania nieodpłatnie produkty i dzielą się próbkami ze swoimi znajomymi. Przesyłają nam swoje opinie, które przekazujemy producentom. Przeprowadziliśmy kilkaset kampanii dla wielu branż, w tym: produktów spożywczych, artykułów dla dzieci, sprzętu elektronicznego czy produktów ekskluzywnych. To miejsce dla aktywnych, otwartych, ciekawych i rozmownych ludzi – takich, jak Ty?