PL PL-EN CZ Hu Sk
Przejdź do   Streetcom dla firm
Zadzwoń do nas: 22 511 11 11
Napisz do nas: streetcom@streetcom.pl
Zobacz raporty z rozmów
 • Magdalena Kęska
  Dziewczyny były zachwycone pokazanymi im próbkami. Ustaliłyśmy, że będziemy sobie przekazywać komplet kosmetyków co tydzień, tak żeby każda z nas mogła skorzystać i przetestować. Koleżanki były zachwycone zapachami, konsystencjami. Bardzo lubią drogerie Hebe, a teraz jeszcze częściej będą do niej zaglądać.
 • Paulina Pelka
  Dziś na spacerze miałąm okazję spotkać się z siostrami. Oczywiście już wcześniej wiedziały że biorę udział w kampanii HEBE. W torebce zawsze nosze mgiełke do twarzy i nią też się pochwaliłam. Wcześniej moje siostry nie słyszały o tego typu produktach. Spytały czy mogą wypróbować i oczywiście im pozwoliłam. Mijając drogerię hebe wstąpiłyśmy do niej. Zrobilyśmy zakupy. Między innymi w naszym koszyku zakupowaym znalazła się mgiełka do twarzy i do kompletu krem. Jesteśmy bardzo zadowolone ze spotkania i zakupów.
 • Karolina Olszewska
  Będąc u cioci w odwiedzinach pokazałam jej zawartość mojej paczki ambasadorki i opowiedziałam jej o kampanii w której biorę udział. Ciocia uwielbia kosmetyki, więc wiedziałam że będzie zachwycona. Nie mogła przestać wąchać perfum, a kiedy wypróbowała rozświetlacz w płynie cały czas przeglądała się w lustrze i mówiła, że "jest przepiękny! To się nazywa rozświetlenie!". Ciocia stwierdziła, że "koniecznie musi odwiedzić drogerie Hebe i na pewno nie wyjdzie z niej z pustymi rękoma". Była bardzo zadowolona.
 • Paulina Fizyczak
  Podczas przerwy sniadaniowej w pracy rozmawailam z kolezankami o kosmetykach. Wykorzystalam okazje i wspomnialam im o drogerii hebe. Kojarzyly drogerie Hebe aczkolwiek jeszcze nie mialy okazji zrobic w niej zakupow. Podkreslilam ze jest tam duzy wybor kosmetykow zarowno dla kobiet jak i mezczyzn, a teraz przed swietami jest mnostwo promocji. Kolezanki w wolnej chwilii zadeklarowaly ze przejrza gazetke Hebe w Internecie i odwiedza drogerie w weekend.
 • Kasia Wilk
  Dziewczyny zauważyły moją ładną i świetlistą cerę. Opowiedziałam im o prezentach z drogerii HEBE, a szczególnie o rozświetlaczu. Dziewczyny były mile zaskoczone, że tak fajny kosmetyk można kupić w HEBE za tak dobrą cenę. Postanowiły kolejne zakupy zrobić w HEBE
 • Justyna Wilamowska
  Spotkanie z przyjaciółmi w kawiarni. Ploteczki, rozmowy o wszystkim i o niczym. Przy okazji pokazałam im nowe kosmetyki, które dostałam do testowania. Ich miny były zdziwione. Każda z nich chciałaby otrzymać tak świetne kosmetyki. Co do drogerii Hebe, nie miały do niej przekonania. Natomiast zaciekawiłam ich tym, że są tam interesujące promocje, mnóstwo produktów, które nie są dostępne w innych sklepach, a przede wszystkim, niskie ceny.
 • Justyna Wilamowska
  Podczas wizyty u znajomych koleżanka zwróciła uwagę, że mam świetny makijaż, który dodaje mi blasku. Zapytała jakich kosmetyków używałam. Poinformowałam, ze korzystam z kosmetyków Hebe, a używałam rozswietlacza Bell oraz pudru sypkiego Hean. Całość wyszła rzeczywiście idealnie. Koleżanki były zdziwione, że te kosmetyki są tak dobre. Myślę, że z pewnością odwiedzą Hebe.
 • Anita Pirożek
  Niestety miałam nie wiele produktów którymi mogłam się podzielić dlatego po pracy udałam się z koleżankami do drogerii Hebe. Wszystkie były zachwycone. Kupiły wiele produktów dopasowanych do swoich potrzeb.
 • Ewelina Małoszuk
  Wieczorem wychodziłyśmy z koleżankami do baru, przed samym wyjściem odświeżyłam się perfumami Desigual fresh bloom. Jednej koleżance bardzo spodobał się ten zapach wiec podzieliłam się z nią perfumami. Kiedy jej chłopak zwrócił uwagę, że ślicznie pachnie, zapytała gdzie może go znaleźć w sklepie stacjonarnym. Zapewniłam ją, że znajdzie je w drogerii Hebe. Kilka dni później przesłała mi sms, że kupiła własny flakonik i nie rozstaje się z tym zapachem;)
 • Kornelia Brodowska
  Na spacerze spotkałam znajoma z osiedla ,mama 2 dzieci wraz z jej siostra .Postanowiłam podpytać gdzie kupujecie kosmetyki , jak się okazało dziewczyna zamawia kosmetyki od konsultantki Avon . Zapytałam ,dziewczyny czy odwiedzają drogerie Hebe,która mamy u siebie w mieście . Dziewczyny odpadły ,że jeszcze w niej nie były , że czasem odwiedzają Rossmana, tak więc ja z miłą chęcią poleciłam im drogerie Hebe i poleciłam kilka fajnych produktów i zachecilam żeby zaglądamy na neta i obserwowały promocje .

Eksperci Streetcom to wyjątkowa i jedyna społeczność, złożona z ponad  400 000 osób, zarejestrowanych na naszej stronie (właśnie tutaj!). Uczestniczą oni w kampaniach rekomendacji.

 

Co to znaczy? Wybrani konsumenci otrzymują do testowania nieodpłatnie produkty i dzielą się próbkami ze swoimi znajomymi. Przesyłają nam swoje opinie, które przekazujemy producentom. Przeprowadziliśmy kilkaset kampanii dla wielu branż, w tym: produktów spożywczych, artykułów dla dzieci, sprzętu elektronicznego czy produktów ekskluzywnych. To miejsce dla aktywnych, otwartych, ciekawych i rozmownych ludzi – takich, jak Ty?